نمایش جزییات خبر
۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷

فراخوان نظرخواهی درباره پیشنویس دو دستورالعمل

دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار فراخوانی از اصناف و تشکل‎های مرتبط با چاپ درخواست کرد پیشنهادات خود دربارۀ دستورالعمل‌های نظارت بر تولید آثار چاپی و صدور مجوز صادرات و واردات محصولات چاپی را به این اداره‌کل ارسال کنند.
فراخوان نظرخواهی درباره پیشنویس دو دستورالعمل
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از دفتر چاپ و نشر، در متن این اطلاعیه آمده است: 
 
«با توجه به اقتضائات و نیازسنجی‌های مربوط به امور نظارتی و اداری چاپ در سال‌های اخیر، برخی از آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های این حوزه در حال بازنگری و تدوین مجدد هستند، و از آنجا که سیاست‌های دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همواره بر ارتباط با نهادهای مردمی و صنفی بوده است، پیش‌نویس این دو دستورالعمل برای نظرخواهی در سایت دفتر امور چاپ و نشر قرار می‌گیرد.
 
بنابراین از چاپخانه‌داران، اتحادیه‌ها، فعالان صنفی و عموم کسانی که در این حوزه فعالیت دارند، دعوت می‌شود ضمن مطالعه این دو دستورالعمل، نظرات اصلاحی و پیشنهادی خود را از طریق فکس، ارسال توسط پست و یا بخش نظرات این خبر تا تاریخ 14 تیر 1399 به دفتر امور چاپ و نشر ارسال فرمایند تا پس از بررسی‌های مقتضی، مراحل نهایی تصویب آیین‌نامه‌ها انجام گیرد.»
 
محصولات چاپی دستورالعمل نظارت بر  محصولات چاپی
مجوز صادرات و واردات دستورالعمل مجوز صادرات و واردات محصولات چاپی
 
تلفن: 33966159 - 33966160
 
فکس: 33966158
 
آدرس پستی: میدان بهارستان، خیابان کمال الملک، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ساختمان مرکزی طبقه اول دفتر امور چاپ و نشر. کد پستی: 1149943381
 
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید