نمایش جزییات خبر
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲

کارگروه پژوهشی مبارزه با مواد مخدر تشکیل می‌شود

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: هم‌افزایی و هم‌گرایی نهادها، در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های یکدیگر برای تولید و پخش محتوا در زمینه‌های مختلف، به فرهنگ‌سازی و افزایش تأثیر محتواهای تولید شده در جامعه خواهد انجامید.
کارگروه پژوهشی مبارزه با مواد مخدر تشکیل می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با موضوع مبارزه با مواد مخدر، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار گردید.

مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در این نشست گفت: هم‌افزایی و هم‌گرایی نهادها، در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های یکدیگر برای تولید و پخش محتوا در زمینه‌های مختلف، به فرهنگ‌سازی و افزایش تأثیر محتواهای تولید شده در جامعه خواهد انجامید.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: حضور دستگاه‌ها با حوزه‌های کاری مختلف، هم‌افزایی مؤثری را می‌تواند در پی داشته باشد.

امیدبخش ادامه داد: هماهنگی و همکاری با مدیران گروه‌ها و صفحات پربازدید فضای مجازی در راستای مبارزه با مواد مخدر، بهره‌گیری از ظرفیت‌های دستگاه‌های عضو این کارگروه و تشکیل کارگروه پژوهشی مبارزه با مواد مخدر با حضور کارشناسان خبره در این زمینه از مصوبات این نشست بود.


کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با موضوع مبارزه با مواد مخدر، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس/ عکس: محمدمهدی اسدزاده
کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با موضوع مبارزه با مواد مخدر، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس/ عکس: محمدمهدی اسدزاده
کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با موضوع مبارزه با مواد مخدر، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: مهدی امیدبخش، شورای فضای مجازی، مبارزه با مواد مخدر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید