نمایش جزییات خبر
بازگشایی سالن‌های هنری با ۵۰ درصد ظرفیت؛
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۹

سینماها سه روز نخست تیرماه بلیت نیم‌بها ارائه می‌دهند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به بازگشایی سینماها، سالن‌های کنسرت و تماشاخانه‌های استان با ۵۰ درصد ظرفیت از ابتدای تیرماه، اظهار کرد: بلیت سینماها در سه روز نخست نیم‌بها ارائه می‌شود.
سینماها سه روز نخست تیرماه بلیت نیم‌بها ارائه می‌دهند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی گفت: سینماها، سالن‌های کنسرت و تماشاخانه‌ها با توجه به اعلام بازگشایی پس از حدود چهار ماه تعطیلی به‌دلیل بحران کرونا، مکلف به آغاز کار با ظرفیت ۵۰ درصدی از ابتدای تیرماه هستند.

وی تصریح کرد: چیدمان تماشاچیان بر روی صندلی‌ها، دو در میان بوده و نسبت به ردیف بعدی حالت ضربدری خواهد داشت و برای فروش بلیت، ورود و خروج به سینما و سالن نمایش، رعایت فاصله گذاری اجتماعی الزامی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تأکید کرد: بازگشایی مراکز یادشده با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود؛ اما در نهایت این خود مردم هستند که با اهتمام و رعایت موارد تأکید شده، ضریب امنیت سلامت خود و خانواده خویش را ارتقا می‌بخشند.

فاضلی اظهار داشت: مطابق توافق پخش کنندگان و سینماداران، سینماهای سراسر کشور در روزهای اول، دوم و سوم تیرماه به ارائه بلیت‌های نیم‌ها می‌پردازند تا موجب آشتی دوباره مردم با سینماها شود.

وی افزود: با از سرگیری فعالیت سینماها، فیلم‌های «شنای پروانه» ساخته محمد کارت و «خوب، بد، جلف 2؛ ارتش سری» ساخته پیمان قاسم‌خانی در کنار پنج فیلم اکران اسفند 98 روی پرده می‌روند.

استان گیلان دارای 9 سینمای فعال با 10 سالن نمایش فیلم است.

اشتراک در
کلیدواژه ها: بازگشایی سینماها، سالن‌های کنسرت و تماشاخانه‌ها با ۵۰ درصد ظرفیت, سینماها سه روز نخست تیرماه بلیت نیم‌بها ارائه می‌دهند, بلیت نیم بهای سینماها, اکران نیم بها
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید