نمایش جزییات خبر
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی اهر با موضوع شعار سال

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی اهر در سال جاری موضوع شعار سال(‌جهش تولید) در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار گردید.
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی اهر با موضوع شعار سال

ممی‌پور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهر و دبیر شورا به مصوبات جلسات سال 98 پرداخت و گفت: شورای فرهنگ عمومی شهرستان در طول سال  گذشته 42 مصوبه و 8 دستور جلسه داشت که موضوع ارتباط موثر با جوانان از اهم این مسائل بود و در طول سال جاری هم سعی خواهد شد این موضوع  مجددا مورد بحث این شورا قرار گیرد.

آیت‌الله حاجی‌زاده  امام جمعه  و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اهر نیز در این نشست گفت: 15 خرداد 42 طلیعه پیروزی انقلاب  اسلامی در کشورمان بود و گرامیداشت این ایام باید در فضای مجازی پررنگ باشد.

امام جمعه شهرستان اهر با بیان اینکه کرونا باعث تبدیل تهدیدها به فرصت شد گفت: مردم ایران در ماه مبارک رمضان ندای رهبری را لبیک گفته و کمک مومنانه با گستره‌ِ عظیمی انجام شد.

وی افزود: باید برای دوران پساکرونا هم  برنامه‌های فرهنگی و اقتصادی داشته باشیم.

آیت‌الله حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: مخاطبین شعار سال باید همه مردم باشند نه مخاطبین خاص و تمام مراکز علمی و فرهنگی باید رسالت خود را در این راستا به انجام برسانند.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی که فرموده بودند؛  جوری عمل کنید که با جهش تولید تغییری در زندگی مردم ایجاد شود،  افزود: لازمه تحقق این هدف برنامه‌ریزی است.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان خاطر نشان کرد: ما نباید در شعار سال در جا بزنیم و باید در پایان سال تغییرات محسوسی در این خصوص در زندگیمان ایجاد شود و با برنامه ریزی و تقسیم کار برای استمرار جهش تولید تلاش کنیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید