نمایش جزییات خبر
مدیر موسسه قرآنی امام حسن(ع) تبریز تاکید کرد:
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲

نیازمند اعتماد خیران به مجموعه های مردمی حاشیه شهر تبریز هستیم

مدیر موسسه قرآنی امام حسن(ع) تبریز با اشاره به ظرفیت مجموعه های مردمی حاشیه شهر تبریز در شناسایی افراد نیازمند، خواستار اعتماد خیران به این مجموعه ها شد.
نیازمند اعتماد خیران به مجموعه های مردمی حاشیه شهر تبریز هستیم

"حسن نیکمرد" با اشاره به اقدام مسجد امام حسین (ع) پاسداران و موسسه قرآنی امام حسن (ع) برای تهیه بسته های مناسب برای کودکان این منطقه از شهر گفت: در این ایام که کودکان در خانه مانده و به اینترنت دسترسی نداشتند، کار تهیه و توزیع بسته های ویژه برای کودکان منطقه حاشیه شهر انجام شد.

وی ادامه داد: تاکنون با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و طی یک مرحله، 250 الی 300 بسته با محتوای کتاب، لوازم تحریر، وسیله بازی و تغذیه در بین کودکان این منطقه توزیع شده است.

نیکمرد با اشاره به رده سنی هدف برای توزیع بسته ها گفت: این بسته ها متناسب با رده سنی پیش دبستانی تهیه شده بودند که هر چند از لحاظ مادی، میزان قابل توجهی به شمار نمی روند اما می توانند بهانه ای برای شادی، سرگرمی و آموزش کودکان باشند که با همکاری نهادهای فرهنگی و خیران، توانایی تهیه بسته برای دیگر رده های سنی را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: اگر خیران، یاری گر این مجموعه برای تهیه و توزیع بسته های مشابه باشند، مسجد امام حسین (ع) و این موسسه قرآنی به راحتی توانایی شناسایی افراد نیازمند در مناطق حاشیه شهر را داشته و می توانیم اطلاعات مناسبی در این زمینه به خیران بدهیم تا کمک های مادی این افراد به نیازمندان واقعی منطقه برسد.

مدیر موسسه قرآنی امام حسن(ع) تبریز افزود: مجموعه های مردمی حاشیه شهر به دلیل مواجهه مستقیم با افراد نیازمند، می توانند این افراد را به راحتی شناسایی کرده و از طریق ارتباط گیری با خیران، نیازهای آنان را در حد توان برطرف کنند که در این زمینه نیازمند اعتماد بیشتر مردم و خیران به مجموعه های مردمی حاشیه شهر هستیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید