نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۵

حضور ۲۰ هزار شرکت کننده، نشان از اعتماد جامعه به رویداد قرآنی« شفق» است

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی یزد با اشاره به حضور ۲۰ هزار شرکت کننده در مسابقه قرانی « شفق» گفت» حضور ۲۰ هزار شرکت کننده، نشان از اعتماد جامعه قرآنی به این رویداد قرآنی است.
حضور ۲۰ هزار شرکت کننده، نشان از اعتماد جامعه به رویداد قرآنی« شفق» است

مجید جوادیان زاده در مراسم قرعه کشی مسابقه قرآنی « شفق» گفت: این مسابقه قرآنی و رویداد فرهنگی متناسب با شرایط حاکم بر کشور و نیاز به کمک مومنانه بود که شاهد شرکت بیش از 20 هزار شرکت کننده در این رویداد بودیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد بیان کرد: این تعداد شرکت کننده نشان از اعتماد جامعه قرآنی به این رویداد فرهنگی و قرآنی است.

وی افزود: تهیه اپلیکشن بومی این رویداد قرآنی توسط موسسه اتحادیه قرآنی از نقاط قوت این مسابقه بود که نیاز است تا این گونه فعالیت ها تقویت شود.

جوادیان زاده بیان کرد: خوشبختانه در استان یزد شورای توسعه فعالیت های قرانی در کنار شورای فرهنگ عمومی فعال است و طرح ها و ایده ها و پیشنهاد های قرآنی و فرهنگی خود را در این شورا مطرح می کند که شاهد همکاری مناسب در این زمینه هستیم.

وی بیان کرد: امروز در شرایط کرونا به نظر می رسد که به چنین موضوعاتی بیشتر نیاز داریم که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد کمک می کند که به اشکال مختلف این برنامه ها اجرا شود و مردم از آن بهره مند شوند.

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: قران/شفق
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید