نمایش جزییات خبر
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶

نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان یزد در سالجاری برگزار شد

نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان یزد در سالجاری با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد برگزار شد.
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان یزد در سالجاری برگزار شد

این جلسه که در سالن کوثر استانداری برگزار شد مجید جوادیان زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی استان یزد به ارائه  "گزارش نظرسنجی دیدگاه شهروندان درخصوص کرونا؛ موج اول" که توسط گروه افکارسنجی و مطالعات افکار عمومی دفتر طرح های ملی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده بود پرداخت.
وی در این گزارش به اعتماد ایرانیان به رسانه های داخلی برای اطلاع رسانی اخبار کرونا و تمایل آنان به همراهی با سیاست های فاصله گذاری ستاد ملی کرونا اشاره کرد.
 در ادامه آیت ا... ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد به دستاوردهای خوب کرونا مثل همدلی عمومی و گرایش سبک زندگی پساکرونا به ساده زیستی اشاره کرد و تاکید نمود: در مطالعه ابعاد فرهنگی، اجتماعی کرونا باید نگاهی جامع داشت و تلاش نمود که این دستاوردها حفظ و تقویت گردد.
طالبی استاندار یزد از همراهی بزرگان مذهبی یزد با تصمیمات ستاد استانی کرونا تشکر کرد و آن را موجب ایجاد وفاق و اتحاد شهروندان یزدی دانست.
وی افزود : اقدامات لازم برای احداث پارک بانوان را توسط معاونت عمرانی استانداری و شورای اسلامی شهر یزد انجام خواهیم داد.
در پایان طرح مطالعاتی استانی فرهنگسازی باورها و اعتقادات مذهبی توسط مدیرمسؤول موسسه فرهنگی قرآن و عترت معارف امامت اهل بیتع تبیین وبه تصویب رسید و مقرر گردید به عنوان دوره آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت و فرهنگیان در نظر گرفته شود.

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: شورای فرهنگ عمومی/یزد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید