نمایش جزییات خبر
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰

کودک فریدنی برگزیده نیمه نهایی پویش با کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد

سارا سلیمی کودک فریدنی برگزیده نیمه نهایی پویش با کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.
کودک فریدنی برگزیده نیمه نهایی پویش با کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید مریم عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در تشریح این خبر گفت: داوری مرحله نیمه نهایی پویش با کتاب در خانه توسط دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهار بخش قبل از دبستان، دبستان، متوسطه اول و دوم از هفته گذشته آغاز شد و ۲۰۰ اثر از ۱۰۳۸ اثر ارسالی به دبیرخانه این پویش به عنوان برگزیده های بخش نیمه نهایی به مرحله نهایی این برنامه راه یافتند.
وی در ادامه افزود: هیئت داوران این پویش پس از بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره از میان آثار ارسالی، ٢٠٠ اثر را که حاوی خلاقیت در اجرا، ارائه الگوی مناسب ترویج کتابخوانی، جذابیت شنیداری و دیداری، حفظ زمان بندی مناسب و توجه به گسترش بهداشت فردی و اجتماعی بودند را انتخاب و معرفی نمودند که در بخش دبستان سارا سلیمی کلاس دوم دبستان از شهر داران از جمله راه یافتگان به بخش نهایی این پویش می یاشد.

پویش «با کتاب در خانه»، با هدف استفاده از فراغت به وجود آمده در قرنطینه خانگی و بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استان‌ها برگزار شد. در این پویش، کودکان و نوجوانان سراسر ایران، در کلیپ‌های کوتاه دو دقیقه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کردند به معرفی کتابی می‌پرداختند که در فضاهای قرنطینه خانوادگی مطالعه کرده‌اند. آن‌ها در این کلیپ گاهی از معرفی ساده کتاب فراتر رفته و وارد گفت‌وگو با نویسنده، شخصیت‌ها و دوستانشان می‌شدند و نظرشان را درباره کتاب اعلام می کردند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید