نمایش جزییات خبر
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵

جزییات جشنواره مجازی تکنوازی موسیقی استان ایلام

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره مجازی تکنوازی 15 تیر ماه اعلام شده است.
جزییات جشنواره مجازی تکنوازی موسیقی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام؛ نخستین جشنواره مجازی تک نوازی موسیقی این استان با عنوان نغمه امید؛ پاسداشت مقام هنری استاد صادق علی کرمی برگزار می شود.

عبدالحسین رحمتی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: این جشنواره تیرماه امسال برگزار و شرکت کنندگان در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام این جشنواره به صورت مجازی به هنرنمایی خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: این جشنواره در سه بخش موسیقی دستگاهی ایران، موسیقی بومی، مقامی و کلاسیک برگزار خواهد شد.

رحمتی، رده های سنی شرکت کنندگان این جشنواره را ۱۰ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۸ سال، ۲۵ تا ۲۹ سال و ۳۰ سال به بالا عنوان کرد.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام یادآور شد: پویایی انجمن موسیقی استان، توانمندی هنرمندان تکنواز ، معرفی، کشف استعدادها با حمایت استعدادهای جوان استان در حوزه موسیقی، ایجاد شور و نشاط و امید، هموار کردن مسیر برای شرکت گسترده هنرمندان جوان در جشنواره های ملی موسیقی و پاسداشت مقام هنری پیشکسوت هنر موسیقی استان استاد صادق علی کرمی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

به گفته وی، برگزیدگان جشنواره که نیمه دوم تیرماه برگزار خواهد شد در هر رشته و گروه سنی در نخستین فرصت امکان برگزاری برنامه های هنری با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا در ویژه برنامه نقد بانو از سلسله برنامه های انجمن موسیقی ایلام به اجرا در صحنه خواهند پرداخت و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

رحمتی آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره را ۱۵ تیر ماه اعلام کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید