نمایش جزییات خبر
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۱۲

دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیرعامل و معاونان موسسه هنرمندان پیشکسوت

مدیر عامل و معاونان اجرایی و برنامه‌ریزی موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.
دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیرعامل و معاونان موسسه هنرمندان پیشکسوت

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی در این جلسه بر ارتباط مستمر و موثر با هنرمندان پیشکسوت و پیگیری برنامه‌ها، مسائل و مشکلات آن‌ها تاکید کرد.

سید عباس صالحی ضمن دریافت گزارش فعالیت‌ها و برنامه‌های در دست انجام موسسه مشارکت و همراهی بخش‌های دیگر از جمله معاونت‌های تخصصی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق اعتباری هنر در برنامه‌های موسسه هنرمندان پیشکسوت در راستای خدمت به پیشکسوتان هنر را مورد تاکید قرار داد.

وی همچنین بر ضرورت توجه به سلامت هنرمندان پیشکسوت به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: باید در همه برنامه‌ها و فعالیت‌ها حفظ سلامت هنرمندان اولویت نخست باشد. توجه به بهبود و پیگیری درمان هنرمندان پیشکسوتی که دچار بیماری شده‌اند هم اولویت دیگر فعالیت‌های موسسه باشد.

تاکید بر ارتقای کیفی فعالیت‌های موسسه، توجه بیشتر به تکریم هنرمندان پیشکسوت، تاکید بر پیگیری دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر ارتقای ساختاری موسسه، اولویت بندی فعالیت‌های عمرانی موسسه و موضوعات دیگر مرتبط با فعالیت‌های موسسه از جمله مباحث مطرح شده در دیدار مدیرعامل و معاونان موسسه هنرمندان پیشکسوت با دکتر سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

 در این دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان برنامه‌ها و فعالیت‌های این موسسه در سال ۹۹ قرار گرفت.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید