نمایش جزییات خبر
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۷

کانون های فرهنگی هنری سابقه تاریخی و مذهبی مساجد را حفظ می کنند

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد با اشاره به وجهه اصلی مساجد گفت: کانون های فرهنگی هنری سابقه تاریخی و مذهبی مساجد را حفظ می کنند.
کانون های فرهنگی هنری سابقه تاریخی و مذهبی مساجد را حفظ می کنند

فخرالسادات خامسی در مراسم رونمایی از سایت تخصصی فهما استان یزد که با حضور مجازی حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور در یزد برگزار شد گفت: یکی از جنبه های کاری ما در استانداری مشارکت های مردمی است که با حوزه های مختلف ارتباط داشته و هم اندیشی داریم که یکی از این پتانسیل های مردمی کانون های مساجد هستند

وی افزود: وجهه اصلی کانون های مساجد، مسجد محوری است که مساجد می توانند محلی برای هم اندیشی مردمی باشند.

خامسی بیان کرد: کانون های فرهنگی هنری توانسته اند سابقه تاریخی و مذهبی مساجد را حفظ کنند و با فعالیت های خود احیاگر نقش اصلی مساجد در جامعه اسلامی باشند.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد خاطرنشان کرد: امیدواریم همانطور که استان یزد تا به حال پیشگام در حوزه های فرهنگی و هنری بوده در حال حاضر نیز بتواند فعال بوده و گامی موثر در جهت فعالیت های فرهنگی و هنری بردارند.

خامسی ادامه داد: کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد نیز به خویب توانسته طرح های فرهنگی و هنری را دنبال کند که امیدواریم بتواند در قالب رویدادهای ملی و استانی بدرخشد و آنها را دنبال کند.

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فهما/یزد/رونمایی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید