نمایش جزییات خبر
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۳۶

هفتمین نشست شورای اطلاع رسانی بوشهر برگزار شد

ظهر روز چهارشنبه با حضور استاندار بوشهر و دیگر اعضاء شورای اطلاع رسانی استان بوشهر، هفتمین نشست شورا در سالن استانداری برگزار شد.
هفتمین نشست شورای اطلاع رسانی بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در این نشست گفت: روابط عمومی عنصر اصلی در دستگاه های اجرای و سازمان است که به عنوان سیاست گذاری ها  و تدوین برنامه ها جایگاه خاص و ویژه ای در جامعه دارد.

فاطمه کرمپور به تبلیغات و اطلاع رسانی به موقع در مقابه با ویروس کرونا توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و دیگر دستگاه های اجرایی اشاره کرد و افزود: نقش روابط عمومی‌ ها در افزایش آگاهی‌ های عمومی و تقویت اطلاع‌رسانی در مبارزه با ویروس برجسته بوده است.

وی بیان کرد: شوای اطلاع رسانی با توجه به نقش شورا و مدیریت افکار عمومی و اطلاع رسانی، با اتخاد کردن سازگارهایی و گردش ارتباط و اطلاعات در پیشبرد اهداف و ارکان دولت پاسخگوی سوالات مطرح شده در جامعه بوده و می باشد.

کرمپور اظهار داشت: 15 نشست در ارتباط با رصد اخبار در حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، امنیتی صورت گرفته که 7 مورد در خصوص با ویروس کرونا بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این نشست از همکاری صمیمانه دانشگاه علوم پزشکی، اداره صنعت، معدن و تجارت، سازمان انتقال خون، سازمان پخش فراورده های نفتی، سازمان حلال ااحمر و اداره کل هواشناسی استان با دبیرخانه شورای اطلاع رسانی تقدیر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز گفت: روابط عمومی ها بهترین جامعه ارتباطی در سازمان ها هستند که علاوه بر ایجاد ارتباط بین مسئولین و مردم، نقش ویژه ای در پیوند بین مردم و مخاطبین سازمان ها نیز دارند.

سعید کشمیری افزود: فعالیت روابط عمومی ها در سازمان از طریق سنتی به مدرن موجب واکنش نشان دادن سریع به شایعات می شود و می توان با پاسخگویی و در اختیار گذاشتن اطلاعات به موقع از بروز مشکلات جلوگیری کرد.

وی اظهار داشت: نقش روابط عمومی ها در مقابله با ویروس کرونا چشمگیر بود به نوعی که تعامل و هم افزایی این واحد از سازمان موجب عدم انتشار اخبار کذب  تشویش اذعان عمومی شد.

در ادامه اعضاء شورا به بیان سخنانی در ارتباط با نقش و جایگاه روابط عمومی در دستگاه ها و تاثیرگذاری این واحد در بین جامعه (مردم و دولت) پرداختند.

هفتمین نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر در سال جاری که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد از روابط عمومی های برتر دستگاه های مرتبط تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: هفتمین نشست شورای اطلاع رسانی بوشهر برگزار شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید