نمایش جزییات خبر
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲

نمایش زنگ‌های فیلمساز ابرکوهی در انگلستان

«زنگ‌ها» دومین اثر بین‌المللی «اصغر عباسی» فیلمساز ابرکوهی است که از بین سه هزار فیلم به فستیوال فیلم انگلستان راه پیدا کرد.
نمایش زنگ‌های فیلمساز ابرکوهی در انگلستان
«اصغر عباسی» در این‌ باره اظهار کرد: «زنگ‌ها» دومین اثر بنده در عرصه بین‌المللی است که به تازگی اولین حضور جهانی خود را تجربه کرده و راهی فستیوال فیلم LIFT-OFF GOLBAL NETWORK انگلستان شده است.
 
این کارگردان ابرکوهی با بیان این که فیلم زنگ‌ها در ایام قرنطینه کرونا ساخته شده است، ابراز کرد: از ویژگی‌های این اثر بدون دیالوگ بودن آن است که به نوعی دارای قصه و زبانی مشترک در تمام جوامع هست.
 
عباسی تصریح کرد: موضوع زنگ‌ها، تصمیم عجولانه و دخالت نکردن انسان در وقوع مرگ، ادامه حیات و همچنین دخل و تصرف در مشیت و اراده خداوند است.
 
وی با اشاره به این که زنگ‌ها هم‌اکنون در جشنواره Lift Off Golbal Network انگلستان حضور دارد، خاطرنشان کرد: جشنواره نامبرده از ابتدای این هفته و به دلیل شرایط قرنطینه کرونا به‌ صورت آنلاین در سراسر جهان برگزار می‌شود که فیلم زنگ‌ها از میان 3 هزار فیلم به‌ عنوان یکی از ٣٣٠ فیلم حاضر در این فستیوال انتخاب شده است.
 
فیلم زنگ‌ها در تهران ساخته شده و کارگردان آن تلاش کرده است با استفاده از تجربیات سالیان گذشته در عرصه فیلم‌سازی از علم و دانش روز در این عرصه نیز بهره برده و بتواند اثری با استاندارد جهانی بسازد.
روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فیلم/یزد/ انگلستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید