نمایش جزییات خبر
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۵۱

نشست برنامه ریزی انتخابات خانه مطبوعات جنوب کرمان برگزار شد

نشست برنامه ریزی انتخابات خانه مطبوعات جنوب کرمان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، برگزار شد.
نشست برنامه ریزی انتخابات  خانه مطبوعات جنوب کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، نشست برنامه ریزی انتخابات خانه مطبوعات جنوب کرمان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و اعضای خانه مطبوعات جنوب کرمان در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در این نشست گفت: در ایام مقابله با شیوع کرونا، رسانه ها پا به پای کادر درمان دراین ایام فعالیت کردند و به وظیفه ذاتی خود جامعه عمل پوشاندند.

وی با تاکید براینکه رسانه ها باید الگوی مردم باشند، بیان کرد: رسانه ها باید در صحت و سلامت اخبار دقت و توجه کنند و مرجعیت خبری باید حفظ شود چرا که مردم اخبار رسانه ها را رصد و الگو برداری می کنند.

اسحاقی عنوان کرد: تلویزیون های اینترنتی باید دارای مجوز از سه نهاد مختلف باشند در غیر این صورت باید مجوز های لازم گرفته شود تا بتوانند فعالیت کنند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات خانه مطبوعات جنوب کرمان، تصریح کرد: انتخابات خانه مطبوعات جنوب کرمان 27 خرداد ماه سال جاری بصورت الکترونیکی برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با بیان اینکه انتخابات باید بصورت جدی پیگیری و برنامه ریزی شود، گفت: خبرنگارانی که عضو نیستند هرچه زودتر تا قبل از برگزاری انتخابات برای عضویت اقدام نمایند تا بتوانند در انتخابات شرکت و از خدمات این خانه استفده کنند.

وی با تاکید براینکه خانه مطبوعات برنامه مدونی برای آموزش خبرنگاران در نظر بگیرد، افزود: می طلبد دوره آموزشی خبری برای بالابردن سطح آگاهی خبرنگاران برگزار شود.

شیرین عبدالله نژاد سرپرست معاونت فرهنگی و امور رسانه ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی جنوب کرمان نیز در این نشست گفت: در بررسی کمیته داخلی ارزیابی کیفی نشریات به لزوم برگزاری دوره های تخصصی در حوزه رسانه به عنوان اولویت تاکید شده است که با پیگیری های بعمل آمده مقرر شد،  این دوره ها با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و با  هماهنگی دفتر توسعه و آموزش رسانه وزارت خانه برگزار گردد.

وی افزود: با شیوع کرونا دوره های آموزشی حضوری کنسل شد و برگزاری این دوره ها بصورت  مجازی در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان
اشتراک در
کلیدواژه ها: نشست برنامه ریزی انتخابات خانه مطبوعات جنوب کرمان برگزار شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید