نمایش جزییات خبر
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵

نشست شورای اطلاع رسانی استان یزد برگزار شد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با وجود توسعه وسایل ارتباطی اما ضعف ارتباطات در برخی ساختارهای اجتماعی و اداری از حلقه‌های مفقود در این ساختارهاست و روابط عمومی نیز از مظلوم‌ترین بخش‌ها در ساختار اداری محسوب می‌شود.
نشست شورای اطلاع رسانی استان یزد برگزار شد

احمد ترحمی در نشست شورای اطلاع رسانی استان یزد با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: رفع ضعف‌های موجود در ساختارهای ارتباطی، با تقویت روابط عمومی‌های محقق می‌شود و انتظار از دستگاه‌های مختلف در بخش دولتی این است که برای تقویت روابط عمومی‌ها اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی همچنین با تقدیر از اقداماتی که بخش‌های مختلف در زمان شیوع ویروس کرونا در استان انجام دادند، یادآور شد: در ارتباط با این موضوع استان یزد با سرعت عمل بالا در مقایسه با دیگر استان‌های کشور از 27 بهمن ماه با ادغام همه شوراهای مرتبط با این موضوع، زمینه انسجام و تصمیم سازی در خصوص مدیریت هرچه بهتر این بیماری را فراهم کرد.

ترحمی تصریح کرد: مدیریت استان در زمان اوج گیری ویروس کرونا با کمترین میزان حاشیه و آسیب‌در مقایسه با دیگر مناطق کشور همراه شد که این حاصل تعامل و مشارکت همه بخش‌ها در این زمینه بود.

وی همچنین با توجه به موضوع آزادسازی خرید و فروش سهام عدالت، از دستگاه‌های متولی و رسانه‌های استان خواست در این زمینه اطلاعات موردنیاز عموم مردم را با توجه به بی‌تجربگی برخی شهروندان در خصوص خرید یا فروش سهام به اطلاع آنان برسانند.

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: اطلاع رسانی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید