نمایش جزییات خبر
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵

روابط عمومی سرفصلی از اخلاق، علم و هنر است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ضمن گرامیداشت روز روابط عمومی گفت: روابط عمومی سرفصلی از اخلاق، علم و هنر است.
روابط عمومی سرفصلی از اخلاق، علم و هنر است

مجید جوادیان زاده در دیدار با کارشناسان روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: روابط عمومی سرفصلی از اخلاق، علم و هنر است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد افزود: روابط عمومی یک شغل نیست، یک ویژگی اخلاقی است که هرکسی باید خویش را به آن مزین سازد.


وی ادامه داد: بدون تردید روابط عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده ای در افزایش آگاهی های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی، برعهده دارد. و اکنون که اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی توان نقش آن را در پیشبرد اهداف یک نهاد یا سازمان، بهبود کیفی و کمی فعالیت ها و افزایش بهره وری از امکانات و نیروی انسانی نادیده گرفت.


جوادیان زاده بیان کرد: امروز در عصر ارتباطات شاهد نقش سازنده روابط عمومی در تمامی عرصه های اطلاع رسانی هستیم زیرا می تواند در موفقیت سازمان ها، ادارات و شرکت ها و دوامشان در عرصه ها و فعالیت های تخصصی نقش اثرگذاری داشته باشد.


وی بیان کرد: توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید