نمایش جزییات خبر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸

تشکیل خانه های سرود ویژه کانون های مساجد یزد برای اولین بار در کشور

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به احیای گروه های سرود کانون های مساجد یزد گفت: به دنبال تشکیل خانه های سرود ویژه کانون های مساجد برای اولین بار در کشور هستیم.
تشکیل خانه های سرود ویژه کانون های مساجد یزد برای اولین بار در کشور

مجید جوادیان زاده در نشست هم اندیشی گروه های سرود کانون های مساجد استان یزد گفت: خوشبختانه در سال های اخیر شاهد فعال شدن گروه های سرود کانون های مساجد در استان هستیم.

وی افزود: در سال 97 به واسطه اقداماتی که در زمینه گروه های سرود انجام شد شاهد احیای گروه های سرود بودیم که اجرای سرود در گذر فرهنگ و هنر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اجرای متفاوت به مناسبت های مختلف نشان دهنده فعال شدن این گروه ها است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به ظرفیت های موجود در این اداره کل گفت: تمامی ظرفیت های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها را جهت احیای گروه های سرود در اختیار کانون های مساجد قرار می دهیم که امیدواریم کانون ها نیز بتوانند به خوبی از این ظرفیت ها استفاده کنند.

جوادیان زاده بیان کرد: ما به دنبال تشکیل خانه های سرود ویژه کانون های مساجد یزد به عنوان اولین استان در کشور هستیم که امیدواریم بتوانیم ساماندهی مناسبی را در این زمینه داشته باشیم.

وی گفت: امروز فعالیت های فرهنگی با محوریت مساجد به عنوان یکی از نیازهای اساسی جامعه است که کانون های مساجد به خوبی می توانند در این مسیر گام بردارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در پایان این مراسم از گروه های سرود فعال در استان تجلیل و قدردانی کرد.

 

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: سرود
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید