نمایش جزییات خبر
پاسخ صالحی به درخواست هنرمندان پیشکسوت و پیشنهاد معاون امور هنری
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۷

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشکسوت دستور داد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به درخواست هنرمندان پیشکسوت و‌ پیشنهاد معاون امور هنری و رییس هیات امنای موسسه نسبت به ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان‌ پیشکسوت دستور داد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشکسوت دستور داد

به گزارش روابط عمومی موسسه‌ هنرمندان پیشکسوت در پی درخواست هنرمندان عضو این موسسه، معاون امور هنری در نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتقال موسسه هنرمندان پیشکسوت از زیر مجموعه معاونت هنری به زیرمجموعه‌ وزیر را پیشنهاد داد که سید عباس صالحی با این پیشنهاد موافقت کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به نامه معاون امور هنری ضمن تشکر از ارائه این پیشنهاد دستور داد: «شایسته است با قید فوریت ضمن طرح موضوع در هیات امنای موسسه و اقدام به اصلاح اساسنامه، برای تصویب آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام لازم صورت گیرد.»

پیش از این سید مجتبی حسینی معاون امور هنری در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به فراگیر بودن عرصه ها و رشته‌های موضوع فعالیت موسسه هنرمندان پیشکسوت نسبت به حوزه های زیرمجموعه معاونت امور هنری و خواسته هنرمندان مبنی بر ارتقای ساختاری موسسه پیشنهاد فوق را مطرح کرده بود. همچنین تعدادی از هنرمندان پیشکسوت در نشست هم اندیشی که چندی پیش برگزار شد این درخواست را مطرح کرده بودند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید