نمایش جزییات خبر
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۹:۴۲

مشارکت 14 کتابفروشی آذربایجان‌غربی در بهارانه کتاب 99

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از مشارکت 14 کتابفروشی استان در سیزدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها خبر داد.
مشارکت 14 کتابفروشی آذربایجان‌غربی در بهارانه کتاب 99

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، رسول بابازاده، اظهار کرد: این طرح با مشارکت 14 کتابفروشی از دیروز و همزمان با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در استان آذربایجان‌غربی آغاز شد.

وی افزود: طرح بهارانه کتاب تا سه‌شنبه سی‌ام اردیبهشت در کتابفروشی‌های عضو طرح در استان آذربایجان‌غربی ادامه دارد.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب‌های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب ‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کنند.
ایشان افزود: سقف مجاز خرید برای هر خریدار یک میلیون و 500 هزار ریال است.
وی، با اشاره به مشارکت 14 کتابفروشی استان آذربایجان‌غربی در طرح بهارانه کتاب گفت: از این تعداد 9 کتابفروشی شامل پاتوق کتاب ارومیه، برگ،  حسینی، درنا، سلیمی و علوم دانشگاهی، ایران کتاب، ختایی و بشری در ارومیه، امام غزالی، زارع، مجتمع فرهنگی ایران کتاب، مکریان، کتاب مهرگان و کتابسرای مکریان از شهرستان‌های مهاباد و بوکان در طرح بهارانه کتاب مشارکت و فعالیت دارند.
وی ادامه داد: در «بهارانه کتاب ۹۹» به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل  از سوی کتابفروشی‌ها پوشش داده می‌شود.
بابازاده اظهار امیدواری کرد با اجرای طرح بهارانه کتاب در ماه پر برکت مهمانی خدا، علاوه بر حمایت از صنعت نشر و کتابفروشی‌های استان که در دوران شیوع کرونا دچار رکود در کسب و کار شدند، شاهد گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین خانواده‌ها نیز باشیم.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید