نمایش جزییات خبر
رئیس گروه امور هنری فرهنگ و ارشاد فارس:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲

مسابقه مجازی طراحی لباس ویژه رمضان فراخوان شد

رئیس گروه امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: با توجه به نیاز جامعه مسلمین در رابطه با پوشاک متناسب با فرهنگ اسلامی، سازمان مدیریت صنعتی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با موضوع رمضان، فطرت، حجاب و قرآن، مسابقه مجازی طراحی لباس ویژه رمضان را برگزار می کند.
مسابقه مجازی طراحی لباس ویژه رمضان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، هادی ورشویی اظهار داشت: شرایط و مقررات شامل: طرح (قطع آثار) A3 باشد؛ هر طراح فقط یک اثر در بخش بانوان و یک اثر در بخش اقایان ارائه دهد؛ طرح لبلس مسابقه مخصوص پوشاک مسلملنان است، بنابراین ضوابط این نوع لباس از لحاظ فرهنگی اسلامی مد نظزر است. همچنین، شرکت کنندگان باید آثار خود را عکاسی و با حجم خداکثر 15 MB و فرمت JPG به آدرس ایمیل fashion@simi.ir  ارسال نمایند.

رئیس گروه امور هنری فرهنگ و ارشاد فارس استفاده از تکنیکهای مختلف رنگ آمیزی آزاد و بهره گیری از المانهای پوشاک سنتی و تاریخ ایران اسلامی ضروری اعلام داشت و گفت: شناسنامه اثر و صفحه آرایی الزامی و زمان بندی مسابقه نیز به دین ترتیب می باشد که دریافت آثار تا 30 اردیبهشت، داوری 15 خردادماه و اعلام نتایج نیز 20 خرداد اعلام شده و به برگزیدگان لوح تقدیر و به شرکت کنندگان گوتهی شرکت در مسابقه اعطا خواهد شد.

ورشویی در پایان بیان داشت: مهارت در طراحی لباس، تکنیک و رنگ آمیزی نیز ضروری است و نفرات اول تا سوم به ترتیب مبالغ 500؛ 300 و 200 هزارتومان هدیه دریافت می کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: مسابقه مجازی طراحی لباس ویژه رمضان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید