نمایش جزییات خبر
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۹

برگزیدگان جشنواره مجازی کشوری بهونه اعلام شد

دبیر اولین جشنواره مجازی کشوری بهونه با اعلام اسامی نفرات برتر؛ مقام های اول و دوم و سوم دربخش های بزرگسال و کودک و نوجوان بطورجداگانه و برگزیدگان مردمی را منتشر کرد.
برگزیدگان جشنواره مجازی کشوری بهونه اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، سیدعلیرضاموسوی گفت: جشنواره مجازی بهونه با محوریت تقدیر از مدافعان سلامت، تقویت روحیه امید و نشاط با تاکید بر ضرورت گسترش تولید آثار هنری مبتنی بر تجربه، اندیشه، خلاقیت و نیز تشویق هنرمندان جوان و ایجاد انگیزه مضاعف برای فعالیت بعد از دوره بحران ویروس در استان فارس برگزار شد.

دبیر اولین جشنواره کشوری بهونه افزود: موسسه فرهنگی هنری بهونه به شماره ثبت 2873 با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و همیاری آژانس هواپیمایی فرهنگ سیرپارس در راستای ترغیب هنرمندان شاخه های مختلف هنری با توجه به اهداف خود، جشنواره بزرگ تولید آثار هنری در فضای مجازی را برگزار کرد.

موسوی در پایان با سپاس ویژه از داوران بخش های مختلف و داوران بخش نهایی، اسامی نفرات برگزیده را چنین اعلام داشت: بخش بزرگسال نفر اول عروسکسازی؛ زهرا قربانی و ملیحه زحمتکش. نفردوم نقاشی بهاره بدیع. نفرسوم تقلید صدا و هنر حنجره احسان نادری. بخش کودک و نوجوان نفراول امیرمحمدزارع. نفردوم مشترک مبیناصفری, هانیاجناب, پارمیس غضنفری, روژان حسنی, پوریاآریایی. نفرسوم نیکاتصور و برگزیدگان مردمی بخش بزرگسال نیز شامل زهراقربانی, ملیحه زحمتکش و بخش کودک و نوجوان امیرعلی مزارعی می باشند.

دبیر جشنواره سید علیرضا موسوی
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: برگزیدگان جشنواره مجازی کشوری بهونه اعلام شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید