نمایش جزییات خبر
معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد فارس:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۷:۲۶

مهلت ثبت نام کارت صلاحیت تدریس تا سیزدهم اردیبهشت/ بسته های حمایتی در راه است

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام داشت: مهلت ثبت نام در سامانه کارت صلاحیت تدریس تا سیزدهم اردیبهشت ماه جاری مهیا شده است تا هنرمندان برای اختصاص بسته های حمایتی به کسب و کارهای فرهنگی و هنری که در ایام شیوع بیماری کرونا تعطیل شده و متحمل ضرر و زیان شدند، اقدام نمایند.
مهلت ثبت نام کارت صلاحیت تدریس تا سیزدهم اردیبهشت/ بسته های حمایتی در راه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، بهروز مرامی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مدیران و مربیان آموزشگاههای آزاد هنری، اعلام داشت: به آگاهی میرساند، با توجه به پیگیریهای دفتر آموزش و وزارتخانه در خصوص اختصاص بسته های حمایتی به کسب و کارهای فرهنگی و هنری که در ایام شیوع بیماری کرونا تعطیل شده و متحمل ضرر و زیان شدند، لیستی از مربیان آموزشگاههای آزاد هنری که قبلا کارت گرفته یا در سامانه   aes.farhang.gov.ir  ثبت نام کرده اند و فاقد نقص میباشند صادر خواهد شد.

وی اظهار کرد: لذا از آنجا که بسیاری از مربیان جهت دریافت کارت صلاحیت تدریس یا تمدید آن هنوز در سامانه فوق ثبت نام نکرده اند؛ فقط تا پایان وقت اداری روز شنبه ۹۹/۲/۱۳ فرصت دارند جهت استفاده از تسهیلات مد نظر ثبت نام  و ثبت درخواست کرده یا ثبت نام خود را کامل نمایند. شایان ذکر است به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد فارس با درود و سپاس از مشارکت و همراهی مدیران و هنرآموزان عزیز، افزود: در پی پرسش برخی از متقاضیان در خصوص چگونگی کامل بودن ثبت نام در سامانه کارت صلاحیت تدریس الزام رعایت موارد مهم ذیل به اطلاع می رسد.

۱- قبل از ثبت نام، تصاویر شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی، پایان خدمت و حداقل دو رزومه هنری در قالب jpg را آماده کرده و در بخش بارگذاری مدارک بارگذاری نمایند.

۲- پس از تکمیل فیلدهای اطلاعات در بخش های مختلف و معرفی آموزشگاه معرف و ثبت درخواست، فرم معرفی نامه آموزشگاه معرف را از بخش ثبت درخواست پرینت و دریافت نموده و پس از تایید و مهر و امضای مدیر آموزشگاه معرف و تایید متقاضی، تصویر آن در قسمت مشخص شده ثبت درخواست بارگذاری گردد.

۳- متقاضیان تمدید کارت باید تصویر کارت قبلی خود را در بخش ثبت درخواست به همراه معرفی نامه آموزشگاه معرف بارگذاری نمایند.

۴- مدیران آموزشگاه میتوانند به جای معرفی نامه تصویر مجوز خود را بارگذاری نمایند.

۵- در صورت کامل بودن مراحل ثبت نام، گزینه "آغاز فرایند درخواست" در صفحه اصلی فعال شود.

۶- قابل ذکر است، جهت راهنمایی متقاضیان محترم فایل های راهنمای ثبت نام و شیوه نامه در صفحه لاگین قرار داده شده که قبل از ثبت نام میتوانند آن را مطالعه نمایند.

۷- متقاضیانی که قبلا ثبت نام کرده و ثبت نامشان ناقص است باید نواقص خود را در سامانه برطرف نمایند.

۸- متقاضیان جهت کاهش بروز مشکل در زمان ثبت نام بهتر است به جای موبایل از کامپیوتر استفاده نمایند.

Aes.farhang.gov.ir

                                            

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: مهلت ثبت نام کارت صلاحیت تدریس تا سیزدهم اردیبهشت/ بسته های حمایتی در راه است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید