نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۲۱

بهره‌گیری از فضای مجازی در راستای فعالیت‌های فرهنگی و هنری

دبیر شورای اطلاع‌رسانی فارس بیان داشت: در این مدت با تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری، خسارات‌های بسیاری از منظر اقتصادی به بدنه هنری، فرهنگی و رسانه‌ای وارد شد؛ این در حالی است که اگر تولیدات این بخش از جامعه برای آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی نبود، وضعیت فارس نیز امروز قرمز بود و ما نیز قدردان این عزیزان هستیم که علی‌رغم همه فشارها و خسارت‌های اقتصادی در میدان مانده‌اند و با دست خالی برای سلامت مردم تلاش می‌نمایند.
بهره‌گیری از فضای مجازی در راستای فعالیت‌های فرهنگی و هنری

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ یازدهمین نشست شورای اطلاع‌رسانی استان فارس با حضور سید احمد احمدی‌زاده، معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس و رئیس این شورا برگزار شد.

در این نشست صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و دبیر این شورا گفت: با توجه به فضای بوجود آمده در این روزهای کرونایی، افسردگی و ناآرامی‌های روانی برای برخی از شهروندان به وجود آمده است که برای حل این بحران نیز کمیته آرام‌بخشی و امیدآفرینی با همکاری علوم پزشکی و دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در فارس تشکیل شده است.

سهرابی ادامه داد: این شورا با همکاری هنرمندان، فرهنگ‌وران و اصحاب رسانه فارس از همان روزهای آغازین اسفند ماه و اعلام خطر درباره بیماری کرونا، وارد میدان شد و با تولیدات رسانه‌ای مناسب، به آگاهی‌بخشی در راستای پیشگیری و امیدآفرینی در راستای روحیه‌بخشی در جامعه پرداخت.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی فارس بیان داشت: در این مدت با تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری، خسارات‌های بسیاری از منظر اقتصادی به بدنه هنری، فرهنگی و رسانه‌ای وارد شد؛ این در حالی است که اگر تولیدات این بخش از جامعه برای آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی نبود، وضعیت فارس نیز امروز قرمز بود و ما نیز قدردان این عزیزان هستیم که علی‌رغم همه فشارها و خسارت‌های اقتصادی در میدان مانده‌اند و با دست خالی برای سلامت مردم تلاش می‌نمایند. هرچند این اداره کل در راستای وظیفه سازمانی خود تمهیدات و تدابیری برای جبران خسارت‌های وارده در نظر گرفته است، اما لازم است تا این عزیزان به ویژه اصحاب رسانه بیش از پیش دیده شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: در راستای امیدآفرینی و ایجاد شادی و نشاط در جامعه با رایزنی‌های صورت گرفته، از فروردین ماه، اقدام به برگزاری کنسرت‌، نمایش، پخش فیلم و نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی در استان فارس کرده‌ایم که بازدیدکنندهای بسیاری در سطح استان و کشور داشته است. بهره‌گیری از فضای مجازی در راستای فعالیت‌های فرهنگی و هنری فرصتی جدید را به ما نشان داد تا بیش از پیش بتوانیم از فضای مجازی بهره گیریم.


شورای اطلاع‌رسانی فارس/ /عکس: محمدمهدی اسدزاده
شورای اطلاع‌رسانی فارس//عکس محمدمهدی اسدزاده
شورای اطلاع‌رسانی فارس/ عکس محمدمهدی اسدزاده

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، کرونا، شورای اطلاع‌رسانی فارس، هنرمندان، فرهنگ‌وران، اصحاب رسانه
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید