نمایش جزییات خبر
رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد فارس؛
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۵۴

«ماهِ ماه» قرآن‌دوستان فارس را فرا می‌خواند

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری مسابقه قرآنی «ماهِ ماه» در هر روز ماه مبارک رمضان با اهدای جوایز نقدی و معنوی در این استان خبر داد.
«ماهِ ماه» قرآن‌دوستان فارس را فرا می‌خواند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، احمدرضا نداف، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا از فارس، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: از آنجا که ماه رمضان، بهار قرآن است لذا باید توجه ویژه‌ای به بحث فعالیت‌های قرآنی به خصوص در سطح اقشار مختلف جامعه شود.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: در این راستا با همکاری نهادها و ادارات مختلف نظیر مرکز فضای سپاه فجر فارس و اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس اقدام به برگزاری مسابقه قرآنی به‌صورت روزانه در این ماه مبارک کردیم.

نداف از برگزاری مسابقه قرآنی «ماهِ ماه» در هر روز ماه مبارک خبر داد و گفت: به برندگان این مسابقات در هر روز ۶ هدیه ۵۰ هزار تومانی و در پایان ماه مبارک رمضان نیز قرعه‌کشی اقامت رایگان مشهد مقدس ۲ خانواده اهدا خواهد شد.

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد فارس با یادآوری اینکه این مسابقه به دلیل شرایط شیوع کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم‌های جمعی به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند به آدرس @nasrafars در نرم‌افزارهای ایتا سروش و بله و همچنین آدرس‌های @savadrasane_ir و @mahvama.ir در اینستاگرام مراجعه کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: «ماهِ ماه» قرآن‌دوستان فارس را فرا می‌خواند
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید