نمایش جزییات خبر
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۵۹

برگزاری مسابقه نمایشنامه نویسی مجازی در شوش

نخستین مسابقه ی نمایشنامه نویسی کوتاه ویژه ی اعضای گروه تئاتر اندیشه با محوریت «کرونا را شکست می دهیم» برگزار می شود.
برگزاری مسابقه نمایشنامه نویسی مجازی در شوش

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، گروه تئاتر اندیشه وابسته به انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با همکاری این اداره،نخستین مسابقه ی نمایشنامه‌نویسی مجازی را با محوریت «در خانه بمانیم تا کرونا را شکست دهیم» ویژه اعضای خود برگزار می کند.

این مسابقه ی نمایشنامه‌نویسی به ‌صورت مجازی با موضوعاتی چون «پرستار مدافع سلامت جامعه،کاهش تلفات با ماندن در خانه، ایثار در مقابله با کرونا و جایگزینی برای کودکان و نوجوانان در خانه» برگزار می شود.

این مسابقه به صورت داخلی و ویژه ی اعضای گروه تئاتر اندیشه برگزار شده و خانواده ی اعضاء (پدر،مادر،خواهر و برادر) چنانچه دست به قلم هستند و تمایل دارند، شرکتشان در این مسابقه بلامانع است.

آثار ارسالی در قالب نمایشنامه کوتاه و با ژانر طنز،عروسکی،پست مدرن و نوع گرا حداکثر در سه برگ A4  تایپ شده و در یک طرف کاغذ باشد. نمایشنامه هایی در اولویت قرار دارند که مرتبط با موضوع های اشاره شده باشد.

آخرین مهلت ارسال آثار سه شنبه 2 اردیبهشت 1399 و زمان اعلام نتایج و معرفی سه نفر برگزیده،شنبه 3 خرداد 1399 سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی است.

داوران این مسابقه از بین اعضای هسته ی مرکزی،هیئت مدیره و معاونین گروه تئاتر اندیشه می باشند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: برگزاری مسابقه نمایشنامه نویسی مجازی در شوش
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید