نمایش جزییات خبر
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۳۱

سیزده بدر، نشان عزم جدی مردم برای شکست کرونا بود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و رئیس کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با بیماری کرونا :سیزده بدر نشان عزم جدی مردم برای شکست و عبور از بیماری کرونا بود.
سیزده بدر، نشان عزم جدی مردم برای شکست کرونا بود
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،رضا کمالی زرکانی از همت و توجه مردم به رعایت هشدارها و ماندن در خانه و پرهیز از سفر به ویژه در سیزده بدر گفت:در سیزده بدر شاهد رعایت حداکثری مردم به نکات و هشدارهای بهداشتی بودیم و اکثر مردم با ماندن در خانه  جواب مثبتی به زحمات تلاشگران عرصه مبارزه با بیماری کرونا دادند.
وی افزود:با این رویکردی که مردم در سیزده بدر با ماندن در خانه از خود نشان دادند بدون شک به زودی بر این بیماری فائق خواهیم آمد و این حرکت جای تشکر و قدردانی فراوان دارد.
رئیس کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با بیماری کرونا از همه فعالان در حوزه آموزش و تولید محتوا برای آگاه سازی مردم تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت:از همان روزهای اول شیوع بیماری کرونا به دستور دکتر فریدون همتی، استاندار هرمزگان کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی با حضور دستگاه های فرهنگی استان و جمعی از فعالان این حوزه تشکیل و محتوای لازم برای اطلاع مردم تولید و از طریق رسانه های جمعی منتشر شد که هم اکنون و به ویژه در سیزده  بدر شاهد تاثیر کار آمد این تولیدات بودیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان  از فعالان رسانه ای استان به ویژه خبرگزاری ها ،مطبوعات،فعالان فضای مجازی و صداو سیمای مرکز خلیج فارس و... بخاطر اطلاع رسانی سریع و به موقع محتواهای تولید شده توسط این کمیته تقدیر و تشکر کرد و گفت:علاوه بر موارد ذکر شده از تلاش و کوشش هنرمندان رشته های مختلف و فعالان فرهنگی و هنری و هنرمندان نیز به واسطه برگزاری برنامه های مختلف و حمایت از کمپین (در خانه بمانیم)تقدیر و تشکر می شود و انشاالله به هماهنگی و همکاری صورت گرفته به زودی به لطف یزدان، کرونا را شکست خواهیم داد.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: بیماری کرونا :سیزده بدر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید