نمایش جزییات خبر
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۳۷

حرکت به سمت جهش تولید باید در مقام عمل و به دور از شعار زدگی تحقق یابد

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه حل معضل جدی بیکاری در سایه رونق تولید اتفاق می‌افتد، گفت:حرکت به سمت جهش تولید باید در مقام عمل و به دور از شعار زدگی تحقق یابد تا در اشتغال زایی و رفع مشکل بیکاری جامعه گام های استواری برداشته شود.
حرکت به سمت جهش تولید باید در مقام عمل و به دور از شعار زدگی تحقق یابد

«محمد ابدالی تکلو» ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبانیه گفت:رهبر معظم انقلاب هرساله با توجه به اهمیت و نیاز جامعه شعار سال را بیان می کنند و چند سالی است که نام گذاری سال در محوریت اقتصاد و تولید مطرح می شود که نشان از اهمیت و ضرورت پرداختن و توجه به اقتصاد و مؤلفه های آن برای رشد و پیشرفت کشور است و که مهم باید در اولویت همگان قرار گیرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی گفت:حرکت به سمت جهش تولید باید در مقام عمل و به دور از شعار زدگی تحقق یابد تا در اشتغال زایی و رفع مشکل بیکاری جامعه گام های استواری برداشته شود، امروز جهش تولید فرصتی را فراهم می سازد تا با تکیه بر ظرفیت ها و رونق بخشیدن به تولید در جهت شکوفایی اقتصادی جامعه تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه اگر تولید در کشور گسترش پیدا کند و موانع موجود در راه آن برطرف شود، این موضوع در حل مشکلات اقتصادی کشور بسیار موثر خواهد بود، افزود: در این مسیر باید به توانمندی‌های داخلی و ظرفیت‌هایی که در کشور وجود دارد بیش از گذشته توجه شود.

ابدالی تکلو اظهارداشت: جهش تولید در بستر محیط باثبات اقتصادی، فضای کسب و کار مناسب، نظام تأمین مالی کارآمد و چارچوب سیاستگذاری هوشمند محقق خواهد شد و دستیابی به آن در گروی تقویت بخش های پیشران اقتصادی و زنجیرههای تولید، تشویق سرمایه‌گذاری، حمایت از نوآوری و رفع موانع تولید است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی جهش تولید را لازمه رشد اقتصادی خواند و گفت: در سایه عملیاتی شدن شعار سال باید مشکل بیکاری جوانان برطرف شود، جهش تولید و به حرکت درآوردن چرخه اقتصادی در جامعه سبب رشد و پیشرفت کشور و رفع مشکلات اقتصادی خواهد شد.

وی با بیان اینکه حل معضل جدی بیکاری در سایه رونق تولید اتفاق می‌افتد، گفت: وقتی تولید رونق یابد و در مسیر درست خود قرار بگیرد قطعا هم نیازهای اساسی و بنیادی کشور را برطرف می‌کند و موجب ایجاد اشتغال، تولید ثروت و افزایش درآمد سرانه می‌شود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید