نمایش جزییات خبر
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۲۹

حمایت موسسه هنرمندان پیشکسوت از پویش مشاهنر

موسسه هنرمندان پیشکسوت از خیزش هنرمندان برای تولید آثار هنری در قالب پویش مشاهنر حمایت می‌کند.
حمایت موسسه هنرمندان پیشکسوت از پویش مشاهنر

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد طباطبائی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با اعلام این موضوع گفت: هنرمندان و اهالی فرهنگ همواره در فراز و نشیب‌ها همراه و کنار مردم بوده‌اند و حالا که هنرمندان در قالب پویش مشاهنر برای مقابله با ویروس کرونا با مردم همراه شده‌اند موسسه هنرمندان پیشکسوت در این همراهی مشارکت و از آن حمایت می‌کند.

طباطبایی درباره چگونگی این مشارکت توضیح داد: همانطور که در پویش مشاهنر ذکر شده قرار بر تولید آثار هنری برای مردم به منظور کمک به عبور از بحران کروناست و از طرفی بسیاری از هنرمندان همراه شده با این پویش از هنرمندان پیشکسوت و اعضای این موسسه هستند.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ادامه داد: بنا داریم از آثار تولید شده توسط هنرمندان پیشکسوت عضو یا دارای شرایط موسسه در این پویش حمایت کنیم.

وی همچنین افزود: البته به طور حتم برای جمع‌آوری آثار تولیدشده هنرمندان در این پویش و نگهداری و استفاده از آثار در قالب یک مجموعه گنجینه ملی هنری برنامه‌ریزی خواهیم داشت.

لازم به یادآوری است تعداد زیادی از هنرمندان شناخته شده در پویش #مشاهنر از طریق تولید اثر هنری اقدام به همراهی با مردم در دوران کرونایی کرده‌اند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید