نمایش جزییات خبر
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۲۱:۵۳

برگزاری مسابقات مختلف هنری به صورت مجازی در شهرستان شوش

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از برگزاری مسابقات مختلف هنری به صورت مجازی در بین هنرمندان این شهرستان خبر داد.
برگزاری مسابقات مختلف هنری به صورت مجازی در شهرستان شوش

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رضا ذاکری با اعلام این خبر گفت: انجمن های هنری شهرستان شوش به همراه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با هدف پر کردن اوقات فراغت در ایام قرنطینه به دلیل شیوع ویروس کرونا اقدام به برگزاری مسابقات مختلف هنری شامل نمایشنامه نویسی،خوشنویسی،فیلم و عکس و داستان نویسی کرده اند.

وی با اشاره به مسابقه داستان کوتاه که توسط انجمن نویسندگان شهرستان شوش با همکاری این اداره برگزار شده، افزود: اثر ارسالی باید در قالب داستان کوتاه باشد و دبیرخانه مسابقه از پذیرش داستانک،داستان بلند،رمان و ... معذور است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با بیان اینکه این مسابقه ویژه شهروندان شوش دانیال است،اظهار کرد: مهلت ارسال آثار تا 15 اردیبهشت سال جاری است و علاقه مندان می توانند آثار خود را به شماره 09302957604 ارسال کنند.

ذاکری به مسابقه عکس مردمی با موضوع کرونا و قرنطینه خانگی اشاره و تصریح کرد: این مسابقه به همت انجمن فیلم و عکس این اداره با همکاری فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان شوش برگزار شده و علاقه مندان می توانند هرگونه عکس با موضوع کرونا ویروس و بهداشت فردی را بدون محدودیت سنی به شماره 09393331061 (مهدی عارف) ارسال کنند.

وی با بیان اینکه مسابقه کاملا مردمی است و عکس ها نیاز نیست حرفه ای گرفته شود، افزود: می توانید عکس ها را با موبایل بگیرید و از کودکان به عنوان سوژه در تهیه عکس ها استفاده کنید.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش مهلت ارسال آثار را برای مسابقه عکاسی تا 18 فروردین و زمان داوری و اعلام برگزیدگان را 20 فروردین اعلام کرد.

ذاکری اظهار کرد: به برگزیدگان مسابقه، امتیاز شرکت در ده جلسه عکاسی یا موبایلگرافی به انتخاب برنده به صورت رایگان و شرکت در ورک شاپ های هفتگی انجمن فیلم و عکس شهرستان شوش تعلق می گیرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل ارشادخوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید