نمایش جزییات خبر
۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۵۸

صابر سهرابی به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی پیام داد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی در پیامی بر این باور است که هنر هنرمندان تئاتر و اندیشه ها و سخنان اهالی و چهره های محبوب و جریان ساز این هنر تاثیر گذار، برای خدمت به بشریت و آگاه سازی مردم، بویژه در شرایط فعلی و مبارزه با بیماری کرونا ویروس، هنر بسیارتاثیر گذاری است.
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی ادراه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در متن پیام صابر سهرابی آمده است:

مولفه¬های هنر تئاتر امکان خدمت به جامعه بشری و آگاه سازی مردم را در هر شرایطی آسان می سازد. سخن گفتن از تنوع و فراگیربودن هنر نمایش نه به عنوان ستایش این هنر بلکه خود بیان این واقعیت است که تئاتر به تناسب زندگی مردم توانسته شیوه ارائه خود را تغییر داده و به روز کند. همانند این روزها که هنرمندان نمایش به میدان آمده و بزرگان این حوزه با گفتگوهای هنرمندانه خود در رسانه ها و فضای مجازی خوب جلوه گری کرده اند.

چندی است که هنر و هنرمندان نمایش فارس متاثراز وضعیت سلامت عمومی کشور و استان عزیزمان، خودخواسته از فعالیت بازایستاده اند و همراه و همگام با مردم عزیزدر خانه مانده اند و سالن های پرهیاهو و پرشوراجرا به سکوت و سکون رفته اند تا پس از بازیابی سلامت عمومی، باردیگر با قدرت و توانایی بیشتری به روی سن بازگردند.

اینجانب ضمن تبریک سال نو، روزهفتم فروردین، روز ملی هنرهای نمایشی را به هنرمندان، فعالان و علاقمندان هنرهای نمایشی استان ادب پرور و هنر خیز فارس تبریک می گویم و از پرودگار سلامت روح و تن و روان شما را آرزومندم و همراه وهمدل با شما عافیت میهن عزیز اسلامی را خواهانم.

منتظر دیدار و نگاه به هنرنمایی شما هستم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید