نمایش جزییات خبر
معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد فارس:
۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۰۴

با همکاری ستاد مدیریت بیماری کرونای استان فارس/ مسابقات فرهنگی هنری ویژه نوروز 99 در جشنواره پیک نوروزی قاصدک

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس: مسابقات فرهنگی هنری ویژه نوروز 99 در بخش های کتاب خوانی , داستان نویسی , نقاشی کودکان , فتوفیلم و قطعات نمایشی برای عموم علاقه مندان استان فارس با همکاری ستاد مدیریت بیماری کرونای استان فارس در جشنواره پیک نوروزی قاصدک برگزار می شود .
مسابقات فرهنگی هنری ویژه نوروز 99 در جشنواره پیک نوروزی قاصدک

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ بهروز مرامی گفت: با توجه به شرایط موجود و اینکه هموطنانمان جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مجبورند در خانه باشند و ایام فراغت این عزیران می تواند با برنامه های محتوایی فرهنگی هنری پربار شود، لذا ما بر آن شدیم تا ضمن اجرای مسابقات متنوع فرهنگی و هنری سهمی در غنی سازی این ایام داشته باشیم .

وی افزود : برنامه های در نظر گرفته شده ضمن اینکه مخاطبین را با استعدادهای خود در اجرا یا تولید محتوای هنری آشنا می کند، شرایطی در نظر گرفته شده است که بتوانند آثارشان را در قالب مسابقه با یکدیگر به رقابت بگذارند تا بتوانند استعدادهای خود را در بخش فرهنگ و هنر محکی بزنند .

معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد فارس در خصوص چگونگی برگزاری مسبقات فرهنگی هنری گفت : مسابقات کتاب خوانی و نقاشی کودکان با اعلام موضوع و کتاب های مورد نظر در فراخوان ها بطور معمول انجام می شود . و مسابقات داستان نویسی , قطعات نمایشی و فتو فیلم با ارائه موضوعات و محتوای اولیه به شرکت کنندگان و تکمیل یا تولید اثر انجام می شود.

او گفت: این مسابقات به همراه برنامه های دیگر علمی فرهنگی هنری و آموزشی در قالب جشنواره پیک نوروزی قاصدک انجام می پذیرد  که این جشنواره با سهولتی بالا در فضای مجازی جهت شرکت کنندگان توسط  تیم  قاصدک مدیا طراحی شده است ,  که در بخش مسابقات فرهنگی هنری در پایان  به آثار برگزیده جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت .

مسابقات فرهنگی هنری ویژه نوروز از اول تا پایان فروردین ماه 99 برگزار می شود  که علاقه مندان می توانند با ارسال پیام در شبکه های اجتماعی به شماره 09364997860 لینک های مسابقات و شرایط شرکت در مسابقات را دریافت نمایند . 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: مسابقات فرهنگی هنری ویژه نوروز 99 در جشنواره پیک نوروزی قاصدک
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید