نمایش جزییات خبر
ستاد مدیریت بیماری کرونای استان فارس/ در خانه میمانیم و کرونا را شکست می دهیم؛
۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۹

با همراهی ستاد مدیریت بیماری کرونای استان فارس، برگزاری جشنواره فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس» بصورت دیجیتالی

فراخوان سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس» با تاکید بر اهمیت میراث فرهنگی ناملموس منتشر شد و با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس، همه فرآیندها و مراحل این رویداد فرهنگی بصورت دیجیتال و در بستر سایت جشنواره با همراهی ستاد مدیریت بیماری کرونای استان فارس، برگزار خواهد شد.
برگزاری جشنواره فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس» بصورت دیجیتالی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس» به دبیری حمیدرضا عوض‌دخت همزمان با هفته شیراز، اردیبهشت ۹۹ برگزار می‌شود.

برپایه این گزارش و با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس، همه فرآیندها و مراحل این رویداد فرهنگی بصورت دیجیتال و در بستر سایت جشنواره برگزار خواهد شد. از جمله اهداف این جشنواره می توان به تقویت و حمایت از آثار و فیلم‌هایی با محوریت مردم شناسی و میراث فرهنگی ناملموس اشاره کرد.

سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس» در ۵ بخش میراث فرهنگی ناملموس (بخش ویژه)، آزاد، سبک زندگی، فیلمساز نوجوان و فیلمسازان شیرازی برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام در سایت جشنواره برای فیلمسازان تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ادامه دارد و علاقه مندان می‌توانند آثار خود را صرفا از طریق سایت جشنواره ارسال کنند و برای اطلاع از جزییات نحوه شرکت آثارشان در این رویداد می توانند به سایت جشنواره به نشانی www.toloofilm.com  مراجعه و فرم تقاضای شرکت را تکمیل و فیلم‌های خود را ارسال کنند.

سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس»، اردیبهشت ۹۹ در شیراز برگزار می‌شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: برگزاری جشنواره فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس» بصورت دیجیتالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید