نمایش جزییات خبر
۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۲۲

فراخوان دعوت به تهیه فیلم کوتاه در مورد کرونا ویروس

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در رابطه مقابله با کرونا ویروس فراخوان تهیه "فیلم های کوتاه موبایلی" با موضوع "در خانه می مانیم" را برگزار می کند.
فراخوان دعوت به تهیه فیلم کوتاه در مورد کرونا ویروس
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، در این باره اظهارداشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان، در راستای نقش تاثیر گذار و آگاهانه فرهنگ هنر و هنرمند در اعتلای دانش و مهارت اجتماعی در مقابله با کرونا ویروس فراخوان تهیه "فیلم های کوتاه موبایلی" با موضوع "در خانه می مانیم" را برگزار می کند.
وی با اشاره به شرایط فراخوان اظهارداشت، تصریح کرد: از جمله شرایط این فراخوان مدت زمان هر فیلم از ۳۰ ثانیه تا ۳ دقیقه باشد،  ضبط فیلم ها حتما در فضای خانه و با موضوع جشنواره باشد، سعی شود با در نظر گرفتن معیارهای علمی و هنری، به ظرفیت فرهنگ عمومی دقت نظر داشته و جنبه آموزشی در فیلم ها لحاظ گردد،  در فیلم های ارسالی از تصاویر ،نمادها و نشانه هایی استفاده گردد که انرژی و شادی در کنار منطق و آگاهی را القا نماید.
اسحاقی تصریح کرد: همچنین ترغیب مردم به رعایت بهداشت فردی و آگاهی بخشی جمعی در نظر گرفته شود، فیلم ارسالی بعد از رویت و تایید از طریق ستاد مستقر در اداره کل در فضای مجازی منتشر خواهد شد، فیلم ها با موبایل، با حجم پایین و فرمت های قابل پخش در فضای مجازی بدون تدوین و صداگذاری حرفه ای به همراه مشخصات اثر و نام صاحب اثر به شماره واتساپ ۰۹۱۳۳۴۸۴۸۶۲ ارسال شود، در ابتدای فیلم ارسالی، نام هنرمند و عنوان ( اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان) و هشتک "در خانه می مانیم" به صورت کپشن آورده شود، برای شرکت در جشنواره محدودیت سنی و محدودیت تعدد ارسال آثار وجود ندارد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با تاکید براینکه با توجه به ضرورت و محدودیت زمانی آخرین مهلت ارسال آثار 15فروردین ماه می باشد، گفت: بعد از بررسی و داوری آثار به ۷ نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایزی به همراه لوح تقدیر اهداء می شود.  
گفتنی است، این فراخوان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، کار گروه فضای مجازی، دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان، دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جیرفت و شورای اطلاع رسانی جنوب استان کرمان برگزار می شود.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید