نمایش جزییات خبر
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۹:۲۸

همگام با پویش «درخانه بمانیم» و در آستانه نوروز؛ 74 بازی رایانه‌‌ای، پروانه انتشار گرفتند

طی جلسات فوق‌العاده شورای رده‌بندی سنی، تاییدیه رده‌بندی سنی و پروانه انتشار 74 بازی رایانه‌‌ای از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای صادر شد.
همگام با پویش «درخانه بمانیم» و در آستانه نوروز؛ 74 بازی رایانه‌‌ای، پروانه انتشار گرفتند

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ عقیل منصوری معاون نظارت و ارزیابی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور و حضور خانواده‌‌ها به ویژه کودکان در خانه برای حفظ سلامت خود در برابر ویروس کرونا و در آستانه فرا رسیدن ایام عید نوروز، با برگزاری جلسات فوق‌العاده شورای رده‌بندی سنی، برای 74 بازیِ برخط(آنلاین) و پیشانه‌ای(کنسولی) جهت توزیع در کشور، تاییدیه رده بندی سنی و پروانه انتشار صادر شد.

وی افزود: با توجه به ضرورت بررسی کیفیت و محتوای بازی‌هایی که برای استفاده عموم ارائه می‌شود، 74 بازی ارائه شده توسط ناشرین مجاز، توانستند با رعایت استانداردهای کیفی مصوب، اجازه توزیع در کشور را بدست آورند.

معاون نظارت و ارزیابی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به فهرست بازی‌های مجاز تایید شده جهت نشر توسط ناشرین مجاز، ازخانواده‌ها درخواست کرد برای حفظ سلامت اخلاقی و روانی فرزندان خود، در هنگام تهیه و استفاده از بازی‌ها، به تمام‌نگاشت(هولوگرام) بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای (و یا مجوز صادره برای بازی‌های برخط) توجه نمایند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: بازی های رایانه ای
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید