نمایش جزییات خبر
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷

محمد طباطبایی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت شد

براساس پیشنهاد هیات مدیره مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و با حکم سیدمجتبی حسینی رئیس هیات امنای موسسه، سیدمحمد طباطبایی به عنوان مدیرعامل موسسه منصوب شد.
محمد طباطبایی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هیات امنای موسسه هنرمندان پیشکسوت با توجه به اساسنامه و پایان مهلت فعالیت هیات مدیره قبلی و قدردانی از اعضای هیات مدیره قبلی، سیدحسین سیدزاده، مهدی افضلی، حسن ریاحی، محسن علی اکبری و مریم معترف را به عنوان اعضای هیأت مدیره مؤسسه هنرمندان پیشکسوت معرفی کرد و هیات مدیره موسسه، سیدمحمد طباطبایی حسینی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کرد.

در حکم مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت آمده است:

«با استناد به ماده ۱۲ اساسنامه مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و صورتجلسه مورخ 98/12/13 هیأت مدیره مؤسسه و نظر به تعهد و آگاهی جنابعالی، به عنوان مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب می‌شوید.

از شما انتظار می‌رود با رعایت ضولبط قانونی و اصول انضباط مالی و تشکیلاتی در جهت اهداف مصرّح در اساسنامه از جمله حمایت از هنرمندان گرانقدر و پیشکسوت و سرمایه‌های فرهنگی و هنری کشور و استفاده از تجربیات و سوابق ارزنده ایشان اقدام فرمایید.»

سیدمحمد طباطبایی حسینی، دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان کشور است و مدیریت روابط عمومی معاونت امور فرهنگی را نیز در سوابق خود دارد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید