نمایش جزییات خبر
۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۱۵

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: درک بالای مسئولان از جایگاه هنر جامعه را ارتقا خواهد داد

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اگر مسئولان درک بالایی از هنر داشته باشند قطعاً جامعه ارتقا خواهد یافت، گفت: در این جامعه می توانیم آینده فرهنگی و هنری موفقی متصور شویم.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: درک بالای مسئولان از جایگاه هنر جامعه را ارتقا خواهد داد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد مهدی احمدی ظهر چهارشنبه در دیدار با مسئولان شهرستان شاهرود به میزبانی فرمانداری ضمن بیان اینکه اهمیت جایگاه فرهنگ و هنر در شهرستان‌ها بسیار مهم است، بیان کرد: درک بالای فرهنگی مسئولان به ویژه فرماندار برای هنرمندان بسیار مهم است.

وی افزود: اگر مسئولان درک بالایی از هنر و جایگاه آن داشته باشند و مطمئن باشید در آینده جامعه فرهنگی و هنری موفقی خواهیم داشت.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: باید خلاءهای فرهنگی هنری در هر جامعه شناسایی شود و از ظرفیت‌های موجود برای از بین بردن این خلاءها استفاده کنیم.

احمدی به همین منظور در شهرستان‌ها هنرمندان بسیار قابلی وجود دارند که آثار خود را در نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهند از سوی دیگر باید گفت جامعه برای پویایی و تحرک نیاز به نیرویی محرکه دارد که این نیرو را می‌توان با ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه تولید کرد.

در ادامه این نشست رضا مهدیان رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود نیز با اشاره به داشته‌ها و ظرفیت‌های عظیم فرهنگی در شهرستان، گفت: سرمایه گذاری در حوزه فرهنگ و هنر می‌تواند اتفاقات خوبی را به خصوص برای نسل جوان جامعه به ارمغان آورد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید