نمایش جزییات خبر
به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛
۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰

فعالیت آموزشگاه‌های هنری و موسیقی گیلان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به تعطیلی فعالیت آموزشگاه‌های هنری و موسیقی استان به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت: آغاز فعالیت‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.
فعالیت آموزشگاه‌های هنری و موسیقی گیلان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، سید امیر مصباح با اشاره به شیوع ویروس کرونا در برخی از شهرها و استان‌های کشور به ویژه گیلان، اظهار کرد: با اطلاع وزارت ارشاد و برای جلوگیری از افزایش شیوع این ویروس تمام فعالیت‌های هنری و سینمایی استان گیلان تا پایان هفته تعطیل است.

وی در ادامه با بیان اینکه بر همین اساس تمام برنامه‌های پیش بینی شده برای اکران فیلم‌ها در سطح سینماهای استان گیلان تعطیل شده است، افزود: زمان آغاز فعالیت‌ها به مسئولان و صاحبان سینماها اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به تعطیلی فعالیت آموزشگاه‌های هنری اعم از موسیقی و نمایش، هنرهای تجسمی در استان، گفت: در روزهای گذشته به رغم اطلاع رسانی‌های صورت گرفته تماس‌هایی از سوی شهروندان درباره چگونگی فعالیت آموزشگاه‌های هنری داشتیم که اعلام می‌کنم فعالیت تمام آموزشگاه‌های هنری و موسیقی استان گیلان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

مصباح همچنین از تعطیلی تمام کنسرت‌های پیش بینی شده از ۴ تا ۹ اسفند ماه در استان گیلان نیز خبر داد و تأکید کرد: در صورت تداوم تعطیلی‌ها، موضوع از طریق رسانه‌ها به شهروندان اطلاع رسانی می‌شود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید