نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛
۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۵۹

اهدای 2 میلیارد ریال کتاب به کتابخانه های عمومی قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از اهدای 2 میلیارد ریال کتاب توسط این اداره کل به نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان قشم خبر داد.
اهدای 2 میلیارد ریال کتاب به کتابخانه های عمومی قشم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم،علیرضا کمساری با اعلام این خبر، اضافه کرد: این اقدام در راستای اجرای تفاهم نامه حمایت از فعالیت های فرهنگی جزیره قشم با معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در سال 98 صورت گرفته است.
وی ادامه داد: هدف اصلی از اهدای سالیانه بالغ بر دو میلیارد ریال کتاب به کتابخانه های عمومی و مراکز فرهنگی هنری، اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و سایر امور فرهنگی در جزیره قشم است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: تفاهم نامه مذکور همطراز تفاهم نامه های منعقد شده در سایر مراکز استان ها بوده و این مهم بر اساس تفویض اختیار انجام شده  به سازمان صورت می پذیرد
به گفته کمساری؛ اهدای این کتاب ها با هدف پویایی بیشتر بخش کودک و نوجوان و استفاده شهروندان از منابع به روز، پس از مکاتبه و رایزنی ها، در اختیار کتابخانه های عمومی قشم قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: این کتاب ها در حوزه های مختلف ادبیات، دین، جغرافیا، زبان، تاریخ، فسلفه، روانشانسی، داستان و کتاب های ویژه کودک و نوجوان در کتابخانه های جزیره قشم جهت مطالعه در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: فعالیت های فرهنگی این اداره کل براساس تفویض اختیار صورت گرفته از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مستقل بوده و طی سال های اخیر، علاوه بر توسعه فرهنگی، ثمرات بسیاری در این منطقه داشته است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید