نمایش جزییات خبر
۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹

تلفیق اقتصاد، فرهنگ و فناوری اتفاقات خوبی را رقم می زند

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار های فرهنگی در فضای مجازی در یک مثلث شامل اقتصاد، فرهنگ و فناوری قرار گرفته است و گره خوردن این سه عنصر اتفاقاتی خوبی را رقم خواهد زد.
تلفیق اقتصاد، فرهنگ و فناوری اتفاقات خوبی را رقم می زند

 

محمدرضا بهمنی در آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار های فرهنگی در فضای مجازی، اظهار کرد: رویداد امروز در یک مثلث شامل اقتصاد، فرهنگ و فناوری قرار گرفته است و گره خوردن این سه عنصر اتفاقاتی خوبی را رقم خواهد زد.

وی با اشاره به نسبت اقتصاد و فرهنگ، گفت: استان اصفهان به عنوان نماد افتخار آمیز نسبت اقتصاد و فرهنگ پدیده هایی را نمایان کرده و به جامعه عرضه کرده است.رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه فرهنگ محل بروز‌ خلاقیت و اقتصاد باعث بروز خلاقیت است، تصریح کرد: هم نشینی اقتصاد و فرهنگ اتفاقات خوبی را رقم زده است. در دوره ای هستم که اسم این دوره را دوره برزخ فرهنگ و هنر می گذارم و برای عبور از این دوران باید به فناوری های جدید نگاه دیگری داشته باشیم؛ مخاطب جهانی را بشناسیم و به او بها دهیم.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید