نمایش جزییات خبر
طباطبایی خبر داد؛
۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲

در حال بررسی تعویق زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران هستیم / اعلام نتیجه هفته آینده

مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از بررسی موضوع تعویق زمان برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین‌ المللی کتاب تهران به دلیل شرایط بهداشتی کنونی خبر داد.
در حال بررسی تعویق زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران هستیم / اعلام نتیجه هفته آینده
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد طباطبائی گفت: در راستای صیانت از سلامت عمومی جامعه و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تعویق زمان برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران در دست بررسی است. 
 
وی توضیح داد: نمایشگاه کتاب تهران ابعاد گوناگونی دارد که تصمیم‌ گیری درباره تعویق زمان برگزاری آن نیازمند بررسی دقیق است که نمی‌توان بدون توجه به همه جوانب تصمیم گرفت.
 
مدیر روابط عمومی سی و سومین نمایشگاه بین ‎المللی کتاب تهران گفت: جمعیت مخاطب نمایشگاه کتاب تهران به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی کشور، تعداد چشمگیر افراد درگیر در برگزاری این رویداد و نوع تعامل در نمایشگاه از جمله مواردی است که توجه به آن‌ها در پیشگیری از شیوع بیماری ضرورت دارد.
 
طباطبائی افزود: از سوی دیگر شیوع ویروس کرونا، شکل بین‌ المللی پیدا کرده است و نمایشگاه کتاب تهران به عنوان یک رویداد بین‎ المللی باید به این نکته هم توجه داشته باشد.
 
وی اعلام کرد: در حال حاضر بررسی موضوع در دست انجام است و شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران به عنوان بالاترین مرجع تصمیم ‎گیری در ساختار نمایشگاه، در روزهای آینده تشکیل جلسه خواهد داد و درباره تعویق زمان برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران تصمیم‎ گیری خواهد کرد. انتظار می‎رود تا هفته آینده تصمیم نهایی اتخاذ و اعلام شود.
 
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید