نمایش جزییات خبر
۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵

حضور طراحان لباس هرمزگان در نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از حضور تاثیر گزار طراحان لباس استان در نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر خبر داد.
حضور طراحان لباس هرمزگان در نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،رضا کمالی زرکانی در گفتگو با خبرنگاران گفت : استان هرمزگان در قالب دو گروه شمال و جنوب در این رویداد مهم هنری حضور داشت که ماریه عرب نژاد،ساناز نوروزی چناری و مبینا عرب نژاد  از شرکت کنندگان هستند.

وی افزود : نمایندگان مد و لباس هرمزگان با ده گروه از تهران و 9 گروه از سایر استان ها در بخش عفاف و حجاب به رقابت زنده( ایده تا اجرا )پرداختند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیان کرد : نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر از 25 بهمن در بوستان گفتگوی تهران آغاز شده است و اختتامیه جشنواره یکشنبه چهارم اسفند ماه در تالار وحدت با معرفی و تقدیر از برگزیدگان بخش های مختلف برگزار می شود.

کمالی زرکانی یاد آور شد : استان هرمزگان در این دوره شانس بسیار بالایی در کسب مقام و رتبه در نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر دارد.

وی بیان کرد : برگزاری کارگاه آموزشی گلابتون دوزی و خوس دوزی در بخش جنبی جشنواره از دیگر برنامه های گروه اعزامی هرمزگان بود که مورد استفاده قرار گرفت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید