نمایش جزییات خبر
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۴۳

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ آیین بزرگداشت روز زن برگزار می شود

آیین بزرگداشت میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه بیست و هشتم بهمن ساعت 10 در سالن سینمایی این وزارتخانه برگزار می شود.
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ آیین بزرگداشت روز زن برگزار می شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سمیه صفاری رییس اداره زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: در این آیین همچنین کارگاه تخصصی «مهارت تعادل میان کار و زندگی در چالش نقش همسری و مادرانگی زنان شاغل» برگزار می شود.

وی درباره این کارگاه تخصصی تصریح کرد: با توجه به حضور فعال بانوان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نقش آن ها در زندگی، موفقیت آنان در محیط کار و خانواده در ارتباط متقابل با یکدیگر است.

صفاری ادامه داد: بنابراین هر اقدامی در راستای بهبود کیفیت زندگی بانوان می تواند کمک شایانی را به توانمند سازی آن ها در عرصه شغل و خانواده داشته باشد بنابراین اداره زنان و خانواده تصمیم به برگزاری جشن میلاد کوثر و کارگاه تخصصی با هدف توانمند سازی بانوان محترم شاغل در این وزارتخانه، کرده است.

وی تاکید کرد:  این کارگاه آموزشی با همکاری دفتر نوسازی و تحول اداری، برگزار می شود و از تمامی بانوان محترم شاغل در وزارتخانه و معاونت های متبوع دعوت می شود تا در این آیین و کارگاه آموزشی شرکت کنند.

 خبرنگار: زهرا غلامعلی‌زاده

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید