نمایش جزییات خبر
در دو شهرستان گرگان و گنبدکاووس؛
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۶

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: از تاریخ 25 تا 30 بهمن ماه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان همزمان با تهران در دو شهر گرگان و گنبد کاووس برگزار می شود.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری با اشاره به اینکه به منظور تمرکز زدایی جشنواره موسیقی فجر در سال جاری  این رویداد فرهنگی و هنری در دو شهر گرگان و گنبد کاووس برگزار می شود، افزود: این رویداد فرهنگی در سه سالن اصلی و نگاه تالارفخرالدین اسعد گرگانی و مجتمع فرهنگی هنری ارشاد گنبد کاووس برپا می شود.

وی ادامه داد: همزمان با برپایی جشنواره موسیقی فجر، فینال جشنواره ستاره های آواز گلستان در بخش ردیف دستگاهی در روز جمعه 25 بهمن ماه و فینال بخش آواز پاپ در روز چهارشنبه 30 بهمن ماه برگزار می شود.

کشمیری افزود: با اجرای کنسرت گیتار و گروه نجوای کتول در روز جمعه 25 بهمن ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی و اجرای ارکستر بزرگ موسیقی ترکمن در روز شنبه 26 بهمن ماه، سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان در دو شهر گرگان و گنبد آغاز می شود.

وی با تاکید به توجه به ظرفیت هنرمندان بومی و موسیقی فولکلور، گفت: 5 هنرمند ملی موسیقی پاپ در این ایام در شهرهای گرگان و گنبد کاووس هنرنمایی خواهند کرد.

کشمیری در خاتمه، گفت: آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان به اجرای گروه موسیقی محلی ایشکا و ارکستر پالیزان در ساعت 19 روز چهارشنبه 30 بهمن ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

یادآوری می شود علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیط و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت انجمن موسیقی گلستان به نشانی http://musicgolestan.ir مراجعه کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید