نمایش جزییات خبر
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳

سردار سلیمانی همواره محور وحدت بود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در مراسم افتتاحیه کانون فرهنگی هنری سردار سلیمانی در مسجد امام حسن عسگری (ع) خرم آباد، گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی چه در زمان حیات و جهاد و چه با شهادت خود همواره محور وحدت بوده اند.
سردار سلیمانی همواره محور وحدت بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، «احمد حسین فتایی» در مراسم افتتاح کانون فرهنگی هنری سردار سلیمانی در خرم آباد، اظهار داشت: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن به جهانیان ثابت کرد که راه شهدا و امام شهدا ادامه دارد و توطئه های دشمنان بی اثر است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی چه در زمان حیات و جهاد و چه با شهادت خود همواره محور وحدت بوده اند.

 وی خاطرنشان کرد: این فرمانده مقاومت به عنوان یک چهره نظامی پیش از تسخیر هر منطقه و موضعی به منظور شکست داعش و دشمنان، قلب‌های مردم را تسخیر کرده ‌بود.

 فتایی افزود: حضور گسترده مردم شهرهای مختلف در مراسم‌ بزرگداشت و تشییع سردار شهید سلیمانی  نشان دهنده محبوبیت این شهید و جایگاه مردمی وی بود.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی منشاء وحدت بین شیعیان به خصوص ملت‌های ایران و عراق شد و چهره پلید جنایتکاران غربی را بیش از پیش نمایان ساخت.

 وی اذعان داشت: امید می رود این کانون محور آگاهی بخشی، بصیرت و نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت باشد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به فعالیت 420کانون فرهنگی هنری مسجد در استان لرستان، افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه های برای تقویت فرهنگ دینی در جامعه هستند.

شبستان لرستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید