نمایش جزییات خبر
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۰۳

جشنوار ملی شعر باب الهدی در بوشهر برگزار می شود

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: نخستین جشنواره ملی شعر باب الهدی اسفند ماه سال جاری به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر برگزار می شود.
جشنوار ملی شعر باب الهدی در بوشهر برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، علیرضا پولاد در نشست با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در راستای برگزاری نخستین جشنوار ملی شعر باب الهدی، اظهار داشت: ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر از سوی ستاد مرکز به عنوان استان متولی در راستای تولیدات محتوا در خصوص امام هادی (ع) انتخاب شده است.

وی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی شعر باب الهدای تصریح کرد: این جشنواره در راستای تولید شعر در مدح دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام هادی (ع) برگزار می شود.

پولاد ادامه داد: از علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره تقاضا می شود آثار خود را به دبیرخانه جشنواره مستقر در ساختمان مرکزی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر ارسال کنند.

وی افزود: با اشاره به تقارن تاریخ برگزاری نخستین جشنواره ملی شعر باب الهدای و روز قرآنی بوشهر این دو برنامه با همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در 13 اسفند ماه برگزار می شود.

فاطمه کرمپور نیز در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت هرچه با شکوه برگزار شدن جشنواره ملی شعر باب الهدی و روز قرآنی بوشهر اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی و مذهبی در سطح استان بوشهر در راستای هرچه با شکوه برگزار شدن این برنامه ها نهایت همکاری را داشته باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: استان بوشهر دارای ظرفیت های بسیار مناسب فرهنگی می باشد که لازم است از تمام ظرفیت ها در راستای برگزار این ویژه برنامه ها استفاده شود.

گفتنی است به مناسبت 16 اسفند روز قرآنی بوشهر و 18 اسفند سالروز تاسیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد بیش 46 از برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی در سطح بوشهر برگزار خواهد شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: جشنوار ملی شعر باب الهدی در بوشهر برگزار می شود
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید