نمایش جزییات خبر
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۴۷

جشن شادی کودکانه در سیریک برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک: به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر با همکاری گروه هنری رنگین کمون شهرستان میناب جشن شادی کودکانه درسالن غدیر سیریک برگزار شد.
جشن شادی کودکانه در سیریک  برگزار شد
به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مصطفی کریمی زاده ضمن تقدیر تشکر از همکاری آموزش و پرورش و گروه هنری رنگین کمون به اهمیت شور و نشاط در کودکان اشاره کرد و گفت : شاد زیستن برای کودک به همان اندازه مهم است که تغدیه خوب، محبت کردن و حفاظت از او اهمیت دارد .

وی افزود : فراموش نکنیم که بازی و شادی متعلق به بچه‌هاست و باید در فراهم‌سازی برنامه و مراسم‌های مفرح برای کودکان آنها را برای مشارکت بیشتر در تصمیم‌گیری‌های جمعی ایجاد نمود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک بیان کرد : هدف از این جشن شادی، علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی در کودکان، برجسته‌سازی اهمیت دوران کودکی و ویژگی‌ها، نیازها و خواسته‌های کودکان امروز، هم‌افزایی فعالیت‌های دستگاه‌ها و نهادهای متولی کودک، معرفی سازمانهای فعال در حوزهی کودک و ظرفیت‌های آن‌ها به جامعه به ویژه «خانواده‌ها و اولیای تربیتی» عنوان کرد .

گفتنی است : پخش موزیک شاد زنده ، برگزاری مسابقه‌های متنوع و اهدای جوایز به کودکان بخشی از برنامه‌های این مراسم بود که شور و نشاط خاصی را برای کودکان به همراه آورد .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: ارشاد سیریک
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید