نمایش جزییات خبر
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۴۶

جشنواره مجسمه های شنی در ساحل روستای ونک بخش لیردف جاسک برگزار شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری جشنواره مجسمه های شنی در ساحل روستای ونک بخش لیردف بشاگرد خبر داد.
جشنواره مجسمه های شنی در ساحل روستای ونک بخش لیردف جاسک برگزار شد
به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده گفت: این جشنواره به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با هدف ترویج فرهنگ و هنر در بین مردم و بخصوص جوانان شرق جاسک برگزار شد.

وی عنوان کرد: حضور باشکوه مردم از دیگر روستاهای شرق جاسک و شرکت در جشنواره مجسمه های شنی در ساحل روستای ونک نشان دهنده علاقه‌مندی آنان به سمت و سوی هنر بود که این استقبال از وسعت بسیار قابل توجهی برخوردار بود.

لشکری زاده در خصوص سواحل بکر شرق جاسک افزود: یکی از نکات قابل توجهی که میتوان به آن از نظر گردشگری و حتی جذب توریسم پرداخت، وجود سواحل بکر و دست نخورده در روستاهای شرق جاسک است که این سواحل از روستای سدیچ در بخش لیردف شروع و به طول ۹۰ کیلومتر تا روستای کرتی ادامه دارد و با توجه به اینکه یکی از بزرگترین خورهای خاورمیانه در روستای کرتی است، به این جاذبه، جلوه و زیبایی دو چندان بخشیده است.

وی ادامه داد: سواحل روستاهای ونک، بیاهی و کرتی یکی از جاذبه‌های بکر و دست نخورده است که در امر گردشگری و سرمایه گذاری در جذب توریسم می‌تواند بازخورد بسیار خوب و مناسبی برای کشور بهمراه داشته باشد.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک بیان کرد: این جشنواره با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و با استقبال پرشور مردم در روستای ونک برگزار گردید

وی گفت: جشنواره در دو بخش نقاشی روی پارچه ویژه کودکان و نوجوانان و ساخت مجسمه های شنی در تمامی گروه های سنی برگزار شد که به گروه‌های برتر جوایز نفیسی اهدا گردید

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: ارشاد جاسک
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید