نمایش جزییات خبر
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۲۸

حضور حداکثری مردم در انتخابات بخش جدایی ناپذیر یک نظام مردم سالار دینی

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات بخش جدایی ناپذیر از یک نظام مردم سالار دینی است و طبیعتا این مسأله نیز در امتداد حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.
حضور حداکثری مردم در انتخابات بخش جدایی ناپذیر یک نظام مردم سالار دینی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری، شامگاه دیروز(۲۱بهمن) در مراسم جشن بزرگ انقلاب که در سالن اجتماعات خانه مطبوعات استان آذربایجان‌غربی تشکیل شد با بیان این مطلب افزود: ملت فهیم ایران به وظایف خود کاملا آگاه هستند و در طول ۴۰ سال اخیر همواره خوب درخشیده اند.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اشاره کرد و‌گفت: امسال نیز مردم همانند سال های گذشته وفاداری خودرا به آرمان های انقلاب و‌امام نشان خواهند داد و شرکتی گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خواهند داشت.

حجت‌الاسلام خدایاری ادامه داد: نیازی به تاکیدات نیست، تاکیدات غیر متعارف تشکیک در باورهای مردم نسبت به انقلاب اسلامی است،  در حالیکه مردم ما به تاسی از رهبران انقلاب خود چه در دوره حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری همواره  به وظایف اجتماعی و سیاسی خود در همواره ایام واقف بوده و می باشند.

ایشان به‌انتخابات اسفندماه اشاره کرد و‌افزود:(۲ اسفند) ترازوی سنجش است و‌بدون تردید مردم با شوق تمام پای صندوق های رای خواهند آمد. 

وی گفت: هر چند که رای اکثریت نسبی و یک پنجم شرکت کنندگان برای پیروزی کاندیدایی در جهت راهیابی به مجلس شورای اسلامی کفایت می کند، ولی دامنه بالای مشارکت به عنوان یک سنجه در حفظ ثبات و اعتبار نظام جمهوری اسلامی بسیار موثر و تعیین کننده است.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات بخش جدایی ناپذیر از یک نظام مردم سالار دینی است و طبیعتا این مسأله نیز در امتداد حضور در راهپیمایی 22 بهمن است.

همچنین دراین مراسم رییس خانه مطبوعات آذربایجان غربی گفت: ما همچنان بر عهد و‌پیمان خود با انقلاب و‌نظام پایبندیم و‌درآستانه انتخابات نه با صندوق های رای قهر می کنیم ونه از مشارکت در انتخابات خوداری خواهیم کرد بلکه پرشورتر از همیشه حضور خواهیم یافت.

یوسف پیربوداقی اظهار کرد: رسانه ها با قلم و‌بیان خود انتخابات را همراهی کرده و بستر مناسبی برای حضور با شکوه مردم فراهم کنند.

وی به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و‌گفت: اصحاب فرهنگ و‌رسانه حضوری پرشور در یوم‌الله ۲۲ بهمن خواهند داشت.

گفتنی است؛ این جشن که همزمان با اختتامیه دومین جشنواره منطقه‌ای عکس خبری ارومیه بود هیئت داوران این جشنواره در بخش لیگ جهانی والیبال آقایان امیرحسین ملازاده، علی غیور و مجتبی اسماعیل‌زاد را به ترتیب حائز رتبه‌ی اول تا سوم معرفی کرد.

 همچنین سهیل فرجی و زهرا طالعی شایسته‌ی دریافت لوح تقدیر شناخته شدند.

هیئت داوران دومین جشنواره منطقه‌ایی عکس خبری اورمیه، در بخش "رونق تولید" هیچ اثری را شایسته‌ی دریافت رتبه و تقدیر ندانست.

▫۳۴ اثر از ۹ عکاس در دو بخش "لیگ جهانی والیبال" و "رونق تولید" به بخش پایانی و نمایشگاه دومین جشنواره منطقه‌ایی عکس خبری اورمیه راه یافته بودند.

این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات آذربایجان‌غربی برگزار گردید و داوری آن نیز برعهده اسفندیار اصغرخانی، مهرداد تبریزی و نوید عزیزی بود.

جشن بزرگ انقلاب با هدف گرامیداشت چهل و‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب  همزمان با ۲۱ بهمن ماه با حضور اهالی فرهنگ و‌هنر و‌رسانه برگزار شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید