نمایش جزییات خبر
صالحی در حاشیه راه‌پیمایی ۲۲بهمن:
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲

حضور هر ایرانی در راه‌پیمایی همچون ‌موشکی بر پایگاه دشمن است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کشور از جنبه‍‌های مختلف شرایط سختی دارد و به نظر می‌رسد هر فردی که امروز در راهپیمایی شرکت کرده است کمتر از موشکی که به پایگاه‌های دشمن شلیک می‌کنند نیست.
حضور هر ایرانی در راه‌پیمایی همچون ‌موشکی بر پایگاه دشمن است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی امروز سه شنبه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران در  پاسخ به این سوال که با توجه به سختی‌هایی که مردم در این سال‌ها کشیدند اما پای این انقلاب مانده‌اند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران که مردم با تمام وجود تاسیس کردند در مراحل مختلف سختی‌ها و مشکلات داشته اما ملت پای این انقلاب ایستاده‌اند. همانند فرزندی که خودشان بزرگ کردند می‌دانند که این فرزند نیازمند صیانت و حمایت است.

وی افزود: مردم می‌دانند که عده‌ای طمع کرده‌اند که این فرزند را از مادرش دور کنند اما مردم به عنوان یک مولود طبیعی خودشان به جریان انقلاب نگاه می‌کنند نه اینکه چیزی که از دیروز به آنها داده شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه ارتباط مردم با انقلاب با این نگاه است، گفت: باتوجه به شرایط جنگ که شهرها زیر موشک باران و بمب باران‌ها بود و سختی‌های سنگینی که بر انقلاب در طول این ۴۰سال وارد آمد اما مردم پای انقلاب ایستادند.

صالحی خاطرنشان کرد : هر زمان سختی‌ها بیشتر می‌شود حمایت‌ها و حفاظت‌ها و صیانت‌های مردم از انقلاب محکم‌تر می‌شود.

وی تصریح کرد: پایگاه این انقلاب مردم هستند و هر زمانی که حضور و حمایت مردم علنی‌تر  و عینی‌تر باشد دشمنان اسلام و ایران را نسبت به تصمیمات سختی که می‌توانند بگیرند، مایوس‌تر می‌کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز داشت: کشور از جنبه‌های مختلف شرایط سختی دارد و به نظر می‌رسد هر فردی که امروز در راهپیمایی شرکت کرده است کمتر از موشکی که به پایگاه‌های دشمن شلیک می‌کنند نیست.

صالحی در پایان گفت: دشمن با حضور تک‌تک این مردم اقیانوسی را در مقابل خودش می‌بیند که به راحتی نمی‌تواند با آن برابری کند.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید