نمایش جزییات خبر
با حضور فرماندار گرگان و جمعی از مدیران کل و مردم سینمادوست؛
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳

آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان در پردیس سینمایی کاپری برپا شد

با حضور جمعی از مدیران کل و مسئولان و هنرمندان و مردم سینما دوست گلستان آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان در پردیس سینمایی کاپری برپا شد.
آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان در پردیس سینمایی کاپری برپا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، این آیین با حضور فرماندار گرگان و جمعی از مدیران کل و مسئولان، هنرمندان و مردم هنردوست گرگان و گلستان در تاریخ دوشنبه 21 بهمن ماه در پردیس سینمایی کاپری گرگان برپا شد.

در این آیین عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن قدردانی از حضور مدیران و مسئولان فرهنگ و هنر دوست، گزارشی از روند برپایی جشنواره ارائه کرد و گفت: سینما هنر جادویی و جذاب که در جهان امروز در شمار پرمخاطب ترین هنرها  و نگاه ها و دل ها و ذهن ها را متوجه خود کرده است و بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم به شمار می آید و مفاهیم والای انسانی متعددی را به مخاطبان شیدای خود منتقل می کند.

در ادامه این آیین، از مدیر پردیس سینمایی کاپری و رییس انجمن سینمای جوانان دفتر گرگان و جمعی از مسئولان حوزه سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به رسم قدردانی و یادبود، لوح تقدیری اهدا شد.

در پایان آیین فرماندار گرگان و جمعی از مدیران کل و مسئولان، هنرمندان و مردم هنردوست گرگان و گلستان به تماشای فیلم «روز صفر» نشستند.

یادآوری می شود پخش کلیپ گزارش تصویری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان از جمله دیگر برنامه های اجرا شده در این آیین بود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید